Anyta siūlo vietoj atostogų Turkijoje nupirkti butą, bet aš ja netikiu. Intuicija veikia

Su vyru gyvename jau aštuntus metus, bet per tą laiką aš taip ir nepripratau prie jo mamos. Mano vyras labai geras, rūpestingas, be riksmų ir prieštaravimų sutinka daryti namų ruošos darbus, kartais net gamina pats. O štai su anyta santykiai nesusiklostė. Aš, tiesa, pirmais metais stengiausi jai visur įtikti, užmegzti gerus santykius, bet nepavyko. Sūnus jai taip ir liko mažu berniuku, kuriuo anyta niekaip nenustoja rūpintis. Blogis tame, kad tai griauna mūsų šeimą.

Vyro mama gyvena viena vieno kambario bute. Omes su vyru ir sūnumi- dviejų kambarių bute, kurį paveldėjau iš močiutės. Namas, kuriame gyvename, senas, taigi anyta reikalauja, kad mes taupytume pinigus ir nusipirktume butą naujos statybos name. Niekas neprieštarauja, bet aš tik neseniai išėjau po dekreto į darbą, vaikui daug pinigų išleidome, o ir atostogų labai norime. O kai Igno mama apie tai išgirdo, kad mes į Turkiją savaitei susiruošėme, ėmė reikalauti, kad mes neleistume pinigų niekams.

Mes su vyru daug dirbame ir nusipelnėme vienos savaitės per metus be rūpesčių ir pinigų skaičiavimo. O anyta niekaip nepriima mūsų nuomonės. Neseniai ji atvyko dviem savaitėms pas mus ir ėmė savo tvarką įvedinėti. Štai tada aš ir pasiutau. Ne iškart. Pradžioje ji man priekaištavo, kodėl aš neskalbiu plonų audinių drabužių rankomis, paskui ji pamatė, kad vyras eina apsipirkti, ir pradėjo mane gėdinti dėlto. Aš pasakiau, kad ji jau važiuotų namo ir ten sau šeimininkautų, omes čia kaip nors patys išsiaiškinsim.

Viskas būtų gerai, nes aš prie jos išsišokimų pripratusi. Bet vyras mane nustebino. Jis pasirinko motinos pusę ir nusprendė, kad aš turiu jos atsiprašyti. Be to, jie abu atšaukė mūsų atostogas ir dabar ieško buto naujuose rajonuose. Aš jaučiu, kad jie ten abu ir gyvens.

Rate article
Zibainis
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Anyta siūlo vietoj atostogų Turkijoje nupirkti butą, bet aš ja netikiu. Intuicija veikia