Atvykęs į uošvio namus apstulbau: prie stalo tarp svečių sėdėjo buvęs mano žmonos sužadėtinis.

Neseniai buvome nuvykę į mano uošvio gimtadienį. Robertas yra iš tų žmonių, kurie mėgsta pasikviesti svečių. Visada gerbiau savo uošvį. Jų namuose dažnai būna daug žmonių.

Su žmona ilgai galvojome, ką jam padovanoti. Juk norėjome jam įtikti ir išrinkti tai, kas jam patiktų. Vėliau mano planai pasikeitė ir sužinojau, kad turiu eiti į darbą. Iš anksto įspėjome tėvus. Mano uošvis buvo supratingas, sakė, kad tikrai dar pasėdėsime kartu. Tačiau paskutinę akimirką jie pasakė, kad man nereikia eiti į darbą. Labai dėl to apsidžiaugiau, nes galėjau nueiti į uošvio gimtadienį ir gerai pailsėti.

Robertas buvo nustebęs dėl mano apsilankymo, bet sakė, kad džiaugiasi, jog galiu dalyvauti jo šventėje. Į gimtadienio šventę atvyko mano žmonos brolis su šeima. Pasisveikinome su mano uošviu ir susėdome prie stalo. Ant stalo buvo daug skanių patiekalų.

Tada pasigirdo beldimas į duris. Mano uošvis iš karto nubėgo atidaryti durų. Kaip paaiškėjo, tai buvo ilgametis jų šeimos draugas, kuris taip pat buvo buvęs mano žmonos sužadėtinis. Jie net turėjo kelti vestuves, bet tada Sara susipažino su manimi. Tačiau net ir tokiu atveju mano uošvis neprarado vilties, kad jo buvęs vyras vieną dieną taps Saros vyru. Kai buvau iškviestas į darbą, Robertas net apsidžiaugė, todėl netruko pakviesti jį į svečius. Nuo to laiko mano nuomonė apie patėvį labai pasikeitė. Net nežinau, ką apie jį jausti.

 

Rate article
Zibainis
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Atvykęs į uošvio namus apstulbau: prie stalo tarp svečių sėdėjo buvęs mano žmonos sužadėtinis.