Benamis šuo kelis kartus iš parduotuvės vogė minkštą žaislą

Amerikos Kennansville mieste, esančiame Šiaurės Karolinoje, nutiko neįprasta ir juokinga istorija, kuri laimingo atsitiktinumo dėka pakeitė vieno gyvūno gyvenimą.

Kovo mėnesį parduotuvės „Dollar General“ darbuotojai aptiko neįprastą vagį. Ne, tai nebuvo žmogus, bandęs pavogti pinigus. Kažkaip nepastebimai į įstaigą patekdavo benamis šuo. Jis gudriai ir greitai prasmukdavo pro duris, kai lankytojai jas atidarydavo. Tada šuo puldavo prie lentynos, kurioje buvo pliušinis mielas vienaragis, griebdavo jį ir bandydavo skubiai pasitraukti, tačiau visi bandymai buvo nesėkmingi.

Pardavėjai šunį-vagį gaudė penkis kartus ir galiausiai neatlaikė: kreipėsi į benamių gyvūnų priežiūros ir apsaugos tarnybą. Į įvykio vietą atvykusi pareigūnė pasakė, kad šis kvietimas buvo pats neįprasčiausias jos gyvenime. Ji įtarė, kad šuo bandė pavogti žaislą dėl kažkokios priežasties: matyt namuose, kuriame gyvūnas anksčiau gyveno, galėjo būti panašus vienaragis.

lemurov.net

Pareigūnė nuvedė šunį į prieglaudą, tačiau prieš tai ji negalėjo atsispirti paprastam šuns norui ir nupirko tą jo trokštamą rausvą minkštą vienaragį. Šuo labai džiaugėsi.

lemurov.net

Vienerių metų gana sveikam ir aktyviam šuniui davė vardį Sisu. Jis yra draugiškas su visais žmonėmis, tačiau kartais elgiasi įžūliai su savo gentainiais.

lemurov.net

Jau kitą dieną Sisu rado naujus šeimininkus. Jį, žinoma, kartu su pliušiniu draugu pasiėmė namo rūpestingi žmonės. Taip pasakiškas vienaragis iš karto išpildė du šuns norus: tapti gražaus žaislo savininku ir įgyti mylinčių šeimininkų globą.

Rate article
Zibainis
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Benamis šuo kelis kartus iš parduotuvės vogė minkštą žaislą