Deividas ligoninės parke rado mobilųjį telefoną. Buvo mintis nunešti jį į slaugytojų skyrių, bet savininkas paskambino pats

Deividas stovėjo netoli ligoninės įėjimo, drebėdamas nuo šalčio ir rudeninio vėjo. Jis buvo iššokęs parūkyti tik su ligoninės chalatu, palikęs striukę kabinete, ir dabar gailėjosi dėl to. Jis jau ketino išeiti, kai jo dėmesį patraukė įkyrus skambutis. Jis staiga pasigirdo iš kažkur dešinėje pusėje, nors ten apskritai niekas nesirodė. Tačiau ten buvo telefonas. Deividas net nepastebėjo jo po pastato siena, ant grindinio.

Jis neturėjo laiko atsiliepti į skambutį, o telefonas buvo užblokuotas, todėl perskambinti buvo neįmanoma. Jis paslėpė telefoną kišenėje, galvodamas atiduoti jį slaugytojoms, kad išsiaiškintų, kuris pacientas jį pametė, arba policijai, bet kol jis ėjo į savo skyrių, skambinantysis vėl apie save pranešė. Kontaktas buvo pasirašytas “Kate”.

– Sveiki, – draugiškai atsakė Deividas, – šį telefoną radau netoli ligoninės. Ar pažįstate savininką?
– O, labas!” – po akimirkos pasigirdo susijaudinęs moters balsas. – Ačiū, kad radote! Mano senelis vaikščiojo po teritoriją ir kažkur jį paliko. Jūs dar neišvažiavote? Gal galėtume susitikti tame rausvame pastate, kur yra traumatologijos kabinetas?

Ten įėjo Deividas.

– Pasakykite, kuriame kambaryje yra senelis, ir aš pats jam jį atnešiu.
– Tikrai? – Keitė dar labiau apsidžiaugė. – Labai ačiū! 28 kambarys, jis antrame aukšte.
– Taip, aš žinau.

Prieš grįždamas pas pacientus Deividas patikrino Keitės senelį užsukęs į jo kambarį su telefonu. Jis nesitikėjo lankytojų ir neatpažino Deivido kaip savo gydytojo, bet labai apsidžiaugė jį radęs.

– Kaip smagu, kad jį rado! Mano anūkė taip sunkiai dirbo, kad man jį nupirktų, o aš visada viską prarandu.

Deividui teko pasilikti iki vėlumos, nes senelis vis kalbėjo apie save ir savo anūkę, kartu klausinėdamas svečio, kas jis toks, kuo jis yra ir kiek laiko dirba gydytoju. Norėdamas grįžti į darbą, turėjau duoti pacientui pažadą, kad vakare jį patikrins. O gudrusis senelis to tik ir laukė. Vakare kaip tik buvo atvykusi jo anūkė ir sėdėjo prie jo lovos, lupdama obuolius, kai įėjo Deividas. Jie abu turėjo puikią progą susipažinti. Jų pokalbis, prasidėjęs kambaryje, pamažu persikėlė į salę, kur jie pirko labai skanią uogų arbatą su dviem šaukšteliais cukraus ir šnekėjosi įvairiausiomis temomis.

Keitė buvo labai graži mergina, nuo kurios Deividas negalėjo atitraukti akių, ir jis jai akivaizdžiai patiko.

– Norėčiau padėkoti, kad radai telefoną. Nežinau, kaip be tavęs būčiau susisiekęs su seneliu. Jis labai daug kalba.
– Ne, nieko ypatingo nepadariau. Man nieko nereikia.
– Vis dėlto negaliu tiesiog padėkoti. Gal po tavo pamainos galėtume kur nors pavakarieniauti?

Deividas nusijuokė, jausdamas, kaip raudonuoja skruostai. Mergina dar niekada nebuvo jo pakvietusi į pasimatymą pirmoji.
– Žinoma, pakvieskime, – džiugiai atsakė jis.

Rate article
Zibainis
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Deividas ligoninės parke rado mobilųjį telefoną. Buvo mintis nunešti jį į slaugytojų skyrių, bet savininkas paskambino pats