Draugė yra pasirengusi mokėti pinigus už jaunesnį vyrą, kad tik turėtų jį šalia ir pakeltų savo savivertę.

Sara visą gyvenimą ieškojo tinkamo. Ji buvo ištekėjusi du kartus ir tiki, kad tai dar ne riba, nors jai jau šešiasdešimt. Ji yra labai tvarkinga ir išvaizdi žydų kilmės moteris. Dauguma jos šeimos narių ir vaikai iš pirmųjų santuokų gyvena Izraelyje, o ji keliauja po šalį savo malonumui. Niekas jos neglumina ir negąsdina, tačiau ji vis bando susirasti naujų sužadėtinių.

Ji dar nė su vienu nesusitiko ir papasakojo man visas juokingas pasimatymų istorijas. Man penkiasdešimt penkeri niekada nebuvo nieko panašaus ir net nenoriu pagalvoti, kad vieną dieną galiu palikti savo vyrą ir eiti ieškoti kito. Klausiate, dėl ko?

Šiaip ar taip, Sara ne per seniausiai pradėjo susitikinėti su keturiasdešimtmečiu vyru. Jis irgi turi vieną santuoką už nugaros, bet iš pirmo žvilgsnio nėra blogas vyras. Štai kas kelia įtarimą. Kodėl palyginamas jaunas vyras, turintis gerą darbą, norėtų tokios kaip Sara? Taip, ji moka už jį, taip, daro brangias dovanas, bet tai vis tiek ne buto ar automobilio pirkimas. Ir tai nereiškia, kad jis dėl jos pamišęs.

Merginai patinka viskas. Ji jaučiasi mylima ir geidžiama, ir giriasi savo jaunuoju sužadėtiniu. Jie kartu gyvena jos bute, atostogauja, eina į romantiškas vakarienes. Sara dar nieko nepasakė apie vedybas – galbūt jis nenori tuoktis. Bet vis dėlto man jų santykiai yra tarsi kažkoks disonansas – jie netelpa į galvą. Kodėl jie taip elgtųsi? Todėl, kad jiems patogu kartu, o gal yra kita priežastis, apie kurią Sara nekalba?

 

Rate article
Zibainis
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Draugė yra pasirengusi mokėti pinigus už jaunesnį vyrą, kad tik turėtų jį šalia ir pakeltų savo savivertę.