Dukra pareiškė: “Tėti, mes su Marku tuoksimės.”

Šiandien mano dukra pasakė, kad ji ištekės, ir ne šiaip sau, ji susirado sužadėtinį vardu Markas. Paklausiau jos apie būsimąjį svainį, ar jis turi kur gyventi ir automobilį. Alina pasakė, kad jis neturi savo buto, bet tai ne problema, visi tilpsime į mūsų butą, automobilio taip pat nėra, bet nieko baisaus, aš jį turiu, kai reikia, ir vežioju jaunuosius.

Kam tau reikia tokio jaunikio, jokio kolūkio, jokio kiemo, ir dar juos vežioti? Paklausiau dukros, ar jai nereikėtų dar truputį pagalvoti prieš ištekant. Alina to nedarys, sako, kad Markas labai geras, tobulas vyras. Kuo Markas toks ypatingas?

Pasirodo, jis vedasi mano dukrą į sūpynes. Šią gerą naujieną nusprendė pasakyti žmonai – bus geras svainis, nors gyventi pas mus būti, apie jaunikio dukrą nieko nežino, bet sūpynės – stiprus argumentas.

Mano žmonos nenustebino būsimų vestuvių faktas, ją labiau suglumino jaunikio pavardė, paaiškėjo, kad praėjusią savaitę dukra planavo vestuves su Maksimu. Sužadėtuvių nutraukimo priežastis buvo banali – Maksimas neužleido savo eilės ant sūpynių Alinai, o Markas buvo džentelmenas, jis ne tik leido jai eiti į priekį, bet ir nuvežė.

Santuokos temą su vaiku aptarėme labai rimtai, nes ji jau suaugusi, netrukus baigs darželį, laikas planuoti vestuves. Būsimoji uošvė taip pat palaikė jaunikio pasikeitimą, kam mums šeimoje reikalingas godus žmogus, tegul Markui būna geriau. Alina tokiu solidarumu iš tėvų pusės labai džiaugėsi, tačiau tolesnį vestuvių planavimą nutarėme atidėti iki ryto, nes laikas vėlyvas, laikas miegoti. Prieš darželį būtina išsimiegoti, kitaip kas Markui mieguista ir pikta nuotaka.

Ginčas buvo labai stiprus, vaikas greitai įlipo į lovą ir užmigo, o mes su žmona nuėjome gerti arbatos ir džiaugtis, kad mūsų mažoji mergaitė ir kol kas turi mažai rūpesčių. Ryte darželyje nusprendėme susipažinti su Marku, nes jis ruošiasi kraustytis pas mus, o mes apie jį nieko nežinome, išskyrus tai, kad jis pasiima Aliną pasisupti ant sūpynių.

Rate article
Zibainis
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Dukra pareiškė: “Tėti, mes su Marku tuoksimės.”