Iš savo būsimos uošvės išgirdau, kad mano genai blogi ir kad nebūsiu geras tėvas. Nenorėjau turėti vaikų.

Norėdamas aplankyti uošvę, išėjau iš darbo anksčiau. Nupirkau daug gėrybių, kad pamaloninčiau žmoną ir jos tėvus. Ir viskas dėl to, kad važiavome su geromis naujienomis. Prieš tai net negalvojome apie vaikus, bet tai įvyko savaime, trečiaisiais mūsų bendro gyvenimo metais, ir aš buvau labai laimingas. Mano tėvai pirmieji sužinojo ir džiaugsmingai mus palaikė, todėl nieko kito nesitikėjome ir iš žmonos tėvų, tačiau mano uošvė į mūsų kalbas apie kūdikį žiūrėjo rūgščiai.

– Gerai pagalvokite, kol dar nevėlu. Paprastai ligos perduodamos iš kartos į kartą, o mano močiutė serga ir diabetu, ir hipotireoze, ir atminties sutrikimais… Ar tikrai norite pasmerkti savo vaiką tokiai skausmingai ateičiai?

Buvo aišku, kad tai akmuo mano pačios kieme. Mano žmonos šeima buvo labai sveika ir ji neprisiminė savo ligų, todėl aš tapau genetinių ligų nešiotoju. Ji tik sugadino man nuotaiką, kai atėjo pas mane su savo pastabomis apie mano darbą, dėl kurio nepadėsiu žmonai ir nebūsiu geras tėvas.

Ir galiausiai, išlydėdama mus namo, mano uošvė pasakė:

– Ji pasakė: “Na, nėštumas – tai pusė darbo, dar reikia jį išnešioti.

Abu grįžome namo palūžę ir nusiminę. Jei tik mano uošvė būtų man tai pasakiusi privačiai, bet ji viską papasakojo dukros akivaizdoje, kad ši jaustųsi nepatogiai. Pajutau, kad mano uošvė bus visai nebloga močiutė. Ji tiek daug kalbėjo, kad aš nenoriu turėti kūdikio, bet mano žmona yra rimta ir tiki, kad viskas įvyko taip, kaip turėjo įvykti, ir mano motinos žodžiai nėra kliūtis mūsų laimei. Mano uošvė tiesiog nebuvo pasiruošusi anūkams, todėl blaškosi.

 

Rate article
Zibainis
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Iš savo būsimos uošvės išgirdau, kad mano genai blogi ir kad nebūsiu geras tėvas. Nenorėjau turėti vaikų.