Jaudinanti istorija apie kilniadvasį šunį. Susipažinkite – tai Vaizas!

Šio didvyrio vardas Vaizas. Šis mažasis stebuklėlis visą gyvenimą pragyveno gatvėje. Maistą jis parsinešdavo tik iš šiukšlynų. Žmonės, žinoma, kartais jį pamaitindavo, tačiau šuo kentė praeivių žiaurumą. Labai dažnai jį sumušdavo, mėtуdаvо į jį аkmenis.

Šį šunį pastebėjo savanorė Kristina. Ji padėdavo benamiams šunims.

Kristina labai mylėjo gyvūnus, todėl rūpinosi daugeliu iš jų. Be Vaizo ji dar rūpinosi kate Aivori, kurią sužeidė automobilis, katinu Stiviu, gatvių mūšiuose netekusiu akies, ir Mausiu, nukentėjusiu nuo žiaurių žmonių.

Eidama pro Vaizą, mergina iškart pastebėjo jo geras jo akis, todėl nusprendė jam padėti, pamaitinti. Ji kaip tik ėjo iš parduotuvės namo ir maiše turėjo keletą dešrelių. Kristina vieną pasiūlė mažajam rudakailiui. Šis paėmė dešrelę ir nuėjo už namo kampo. Kristiną nustebino toks elgesys ir ji nusekė iš paskos.

pixabay.com

Ten, už kampo, mergina pamatė prie sienos besiglaudžiančią katę. Ji buvo išsekusi ir primušta. Šuo priėjo prie katės ir padėjo priešais ją dešrelę. Vargšelė katė sunkiai, bet pradėjo valgyti.

Mergina susijaudino iki ašarų.
Kristina pasiėmė Vaizą ir katę į savo namus. Dabar gyvūnais rūpinasi tikrai geri žmonės. Gyvūnus išgydė ir gerai pamaitino. Dabar Kristina ieško jiems naujų šeimininkų. Apie Vaizą ji sako, kad per daugelį bendravimo su gyvūnais metų ji pirmą kartą pamatė tokį mielą, gerą ir atvirą šunelį.

 

Rate article
Zibainis
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Jaudinanti istorija apie kilniadvasį šunį. Susipažinkite – tai Vaizas!