Ką tik atvykusi mano uošvė pradėjo tvarkytis beveik nuo pat durų slenksčio. Turėjome ją palydėti iki autobusų stotelės

Dažnai pasitaiko, kad tėvai, lankydami savo vaikus, nori nustatyti savo taisykles. Jie įsitikinę, kad geriau žino, kaip reikia gyventi, nes turi daugiau gyvenimiškos patirties. Ir visai nesvarbu, kiek tau metų. Tačiau aš su tuo nesutinku.

Būtent taip nutiko mano šeimoje. Mes su žmona susituokėme ir iškart nusprendėme, kad gyvensime atskirai nuo tėvų. Vieną dieną mano uošvė nusprendė atvažiuoti pas mus kelioms dienoms į svečius. Nors didžiąją laiko dalį buvau darbe, ji sugebėjo mane erzinti.

Reikalas tas, kad nuo pat pirmos atvykimo dienos mano uošvė ėmė man nurodinėti, ką turiu daryti namuose: remontą, santechnikos darbus ir daugybę kitų namų ruošos darbų. Tais dalykais, kurie jai nepatiko, ji pasirūpindavo pati. Tačiau tai tik padidino mano darbo krūvį. Neįsivaizduojate, kaip mane tai supykdė.

Mano žmona nedirba, ji yra motinystės atostogose, kad galėtų prižiūrėti vaikus. Taip pat girdėjau daug pastabų iš jos motinos. Kaip gaminti maistą, tvarkytis, auginti vaikus ir net lankstyti skalbinius ant lentynų. Bet kur rasti tokią knygą? Kiekvienas mato, kad namuose turėtų būti tik viena moteris.

Vakare, kai grįžau iš darbo, žmona ėmė skųstis, kad mano mama visą dieną jai trukdo. Iš pradžių pamaniau, kad mano motinai nepatogu nieko neveikti mūsų namuose ir ji nori padėti. Juk mes jai nesame svetimi.

Kitą dieną mano uošvė visą dieną žiūrėjo televizorių, tačiau neatsisakė noro kištis į mūsų kasdienį gyvenimą.

Kai mano žmona išėjo į parduotuvę, jos motina nusprendė užimti mūsų šaldytuvą. Jame turėjome dešrų ir rūkytos mėsos. Jai šie produktai nepatiko, ir jos uošvė viską išmetė į šiukšlių dėžę. Buvo vakaras, kai tai pastebėjau. Mano žmona negalėjo to pakęsti. Mano uošvė pasakė, kad tai labai nesveikas maistas ir turėtume jį išmesti. Taip pat turime pereiti prie daržovių ir vaisių, kaip pataria per televiziją.

Kad išvengtume triukšmo, įsodinome mamą į automobilį ir nuvažiavome į autobusų stotelę. Pakeliui bandžiau jai paaiškinti, kad esame atskira šeima ir aš geriau žinau. Bet ji nelabai klausėsi

Rate article
Zibainis
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Ką tik atvykusi mano uošvė pradėjo tvarkytis beveik nuo pat durų slenksčio. Turėjome ją palydėti iki autobusų stotelės