Kaimo gyventojai sakė, kad Melisa iš tiesų buvo aukšto rango vyro duktė.

Nuo pat gimimo Melisa buvo visiškai viena. Jos seneliai taip ir nesužinojo jos tėvo, nes dukra neprisipažino, o ji pati neišgyveno gimdymo. Taigi Melisa augo senelio namuose. Senelė ją pasiimdavo į namus, visko išmokė, o senelis ją lepino kaip savo vienintelę ir mylimiausią anūkę.

Kuo greičiau mergaitė augo, kuo buvo vyresnė, tuo aiškiau joje buvo galima įžvelgti mirusios motinos ir kažkieno kito bruožus. Pati močiutė negalėjo to atspėti, bet kaimynai nuolat šnabždėdavosi, kad Melisa yra kaimyninio kaimo galvos atvaizdas.

Mergaitė netyčia išgirdo šiuos gandus, bet pati nedrįso nieko tikrinti. Taigi ji niekada gyvenime nebūtų tikrinusi, ar minėtasis tėvas yra jos tėvas, jei ne žiaurus kivirčas su močiute, kai Melisai buvo trylika metų. Senelė ją skaudžiai barė už tai, kad ji susitikinėja su kaimynų berniukais, sakydama, kad ji dar jauna ir neturėtų tapti ,,tokia, kaip jos motina”. Melisą tai labai įžeidė ir ji pabėgo iš namų. Vaikštinėdama gatve ji pasiekė kitą kaimą. Ji sustojo prie parduotuvės, kai išgirdo, kaip vienas iš vyrų šaukia: “Frenkai, eik, parduok tą žemę! Kam tau vienai reikia tiek akrų?”.

Melisa įsidėmėjo pažįstamą vardą ir nusekė paskui vyrą iki paties namo. Kai visi svečiai jį paliko, ji įsuko į kiemą ir pasibeldė į duris.

– Ar jūs esate kaimo galva? Frenkas? – paklausė ji.
– Taip, esu. O kas tu būsi? – geranoriškai atsakė maždaug trisdešimt penkerių metų vyras.
– Aš esu Melisa. Bet tu tikriausiai nieko apie mane nežinai, nes mama tau nepasakojo. Aš esu Rebekos, kuri mirė gimdydama, duktė. O kiti sako, kad tu esi mano tėvas.

Frenko mintimis grįžo į tas akimirkas su mergina, kuri jam labai patiko. Jo tėvai buvo nusistatę prieš santuoką, ir jiems teko išsiskirti daugiau nei prieš dešimt metų. Jis iš tiesų nieko nežinojo apie vaiką, bet dabar žiūrėjo į mergaitę ir atpažino joje save.

Frenkas grįžo su Melisa į jos namus pasisveikinti su seneliais, papasakoti, ką sužinojo, ir pasiūlyti pagalbą. Jis turėjo pakankamai žemės ir po tris namus viename kaime.

– Atsikraustykite arčiau manęs. Mūsų kaime yra mokykla, o miestas – per akmenį. Padėsiu tau su pinigais ir sodais. O tu… tik leisk man dažniau matytis su dukra.
 

Rate article
Zibainis
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Kaimo gyventojai sakė, kad Melisa iš tiesų buvo aukšto rango vyro duktė.