Kaimynas išprotėjo. Ji tiek daug padarė dėl savo anūkės, kad nežinau, kaip dabar ją sutvarkys.

Mano aukšte gyvena vieniša moteris, kuri mirė prieš porą metų. Liko tik vidurinę mokyklą baigusi anūkė. Moteris augino ją viena, viskuo aprūpino ir kartu gailėjo ir lepino. Dėl mergaitės ji įsigijo šunį ar katę, bet tai buvo pusė bėdos. Mūsų aukšte visada būdavo žmonių iš siuntų tarnybos – mergaitė nuolat pirkdavo brangius pirkinius internetu, o močiutė kažkokiu stebuklingu būdu viską apmokėdavo. Nežinau, iš kur tiksliai jie gaudavo pinigų viskam, bet prabėgomis girdėjau, kad kaimynė nuomojo savo butą.

Mums buvo gaila tos moters už akių – tokia nelaimė su dukra, be to, viena, be vyro ir žento, auginanti mažą mergaitę. Bet negalėjome įsivaizduoti, kad kaimynė visiškai išprotėjo, nes norėjo viską padaryti dėl anūkės.

Baigusi mokyklą ji niekur negalėjo išvažiuoti, sėdėjo namuose, ieškojo darbo ir kartu ieškojo ydų savyje. Senelė iš pradžių užsisakė breketus, o paskui griebėsi rinoplastikos – matai, jos nosis ne tokia.

Jei mano dukra ar kas nors kitas man būtų pasakęs ką nors panašaus, būčiau ją barusi už tai, kad ji savęs nemėgsta. Tuo, ką tau davė gamta, turėtum būti patenkinta. Bet tai buvo visai kitoks atvejis.

Mano kaimynės anūkė gavo tai, ko norėjo, – jai buvo atlikta nosies korekcijos operacija. Po to sekė ilgas reabilitacijos laikotarpis, mes jųdviejų nelabai matydavome. Tačiau pastebėjau, kad į gretimą butą ateina daug žmonių. Stukseno, skambino. Priėjo iki to, kad jie beldėsi į mano duris, norėdami sužinoti, ar čia gyvena Alina. Aš kvailai atsakiau, kad taip, ji gyvena. Jei tik būčiau žinojusi, kad mano kaimynė įsiskolino mažose įstaigose!

Dėl anūkės operacijos ji norėjo gauti paskolą iš banko, bet jos nedavė dėl amžiaus ir padorių nuolatinių pajamų neturėjimo (pensija nesiskaitė), todėl ji ėjo į tuos paskolų kabinetus, kurie buvo prigrūsti visur. Iš pradžių ji pasiskolino iš vienos vietos tiek, kiek jai davė, paskui iš kitos, o paskui jai teko skolintis iš trečios vietos, kad pirmiausia galėtų grąžinti skolą.

Tai girdėjau iš savo kaimynų. Dabar visi apie tai kalba.

Kaip suaugusi moteris galėjo sugalvoti tokį dalyką? Dabar visą likusį gyvenimą su ja neatsiskaitys. Vieną dieną Alinos nebebus, o kas tada bus su anūke? Ji ne tik nesusitvarko gyvenimo, bet ir turi mokėti paskolas dėl kažkokios nosies…
 

Rate article
Zibainis
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Kaimynas išprotėjo. Ji tiek daug padarė dėl savo anūkės, kad nežinau, kaip dabar ją sutvarkys.