Kaip pasielgs protinga moteris, sužinojusi apie vyro išdavystę

Paprasčiausia išeitis, kirsti iš peties ir išsiskirti su išdaviku. O kaip paskui gyventi? Tada belieka savęs gailėtis ir galvoti, kad galima buvo viską išspręsti kitaip. Prieš sudeginant visus tiltus, protinga moteris turėtų išsiaiškinti, kas gi nutiko ir kodėl. Tik tada, kai moteris sužinos priežastį, ji galės priimti teisingą sprendimą.

Vyras ryžosi neištikimybei, nes galvoja, kad santykiai su nauja moterim yra likimo dovana.
Šioje situacijoje moteris turi išanalizuoti santykius ir pagalvoti, ar ne ji pati išprovokavo šią neištikimybę? Jei vyrui šeimoje reikia kaskart maldauti sekso, tai visai logiška, kad jis eis jo ieškoti ten, kur tai galima bus padaryti daug lengviau.

Vyras nemato nieko nusikalstamo neištikimybėje.
Tokiu atveju žmona turi pasikalbėti su vyru ir paaiškinti, kad jo neištikimybė ją labai žeidžia, ir jai meilė ir seksas – tai neatskiriamos sąvokos. Vyras turi suprasti, kad jei žmona sužinos apie jo svetimavimą, ji nuspręs, kad jis jos nebemyli ir pamilo tą moterį, su kuria buvo neištikimas. Tuo tarpu jis gali net neprisiminti tos moters vardo.

Neištikimybė nutiko dėl to, kad moteris kažko nesuteikia vyrui ir jis to ieško pašalėje.
Vyras nepasakoja žmonai apie savo slaptas fantazijas ir tenkina jas su kita moterimi. Kartais būna ir taip. Jei moteriai pavyks prakalbinti vyrą ir sužinoti, apie ką iš tikrųjų intymiame gyvenime svajoja vyras ir ji tai jam suteiks, neištikimybė baigsis.

Neištikimybė kaip kerštas. Ji rodo, kad vyras vis dar myli žmoną.
Jis tiesiog kenčia dėl meilės ir supratimo trūkumo. Tokiu atveju mylinti žmona turi pasistengti pakeisti savo požiūrį į vyrą, tik tokiu atveju vyras užbaigs kitus santykius ir šeimoje įsivyraus taika ir savitarpio supratimas.

Rate article
Zibainis
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Kaip pasielgs protinga moteris, sužinojusi apie vyro išdavystę