Katė ir surikata tapo neišskiriamais draugais (video)

Ar gali naminė katė susidraugauti su laukine surikata? Ir dar kaip! Tuo asmeniškai įsitikino Karilė, kai namo parsinešė mažylę vardu Surja. Mažytė surikata ne tik patiko katytei Nisei, bet ji pradėjo mažylę šefuoti ir dabar šalia jos praleidžia visą laiką. Arba atvirkščiai, Surja nesitraukia nuo Nisės – jas sieja sudėtingas tarpusavio ryšys.

pixabay.com

Pagrindinis ir bendras abiejų gyvūnų būties aspektas, kaip nekeista – pavydas. Kai šeimininkė bando paglostyti vieną, antroji atvirai reiškia nepasitenkinimą. Ir jei neskirsi trupučio dėmesio ir antrai, prabunda tiesos ieškojimo pyktis – o kodėl tu mano draugą lieti? Iš šalies tai atrodo labai juokingai, bet Karilė žino, kad pas jos augintinius viskas roimtai vyksta, jos negali be viena kitos gyventi. Ir tai puikiai matosi filmuke.

Surja ir Nisė kartu valgo, miega ir žaidžia. Katė rūpinasi surikata, šioji atsako tuo pačiu. Puikus skirtingų rūšių gyvūnų draugystės pavyzdys.

Rate article
Zibainis
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Katė ir surikata tapo neišskiriamais draugais (video)