Kodėl turėčiau pasiduoti broliui, jei jis nesugeba užtikrinti normalaus gyvenimo savo šeimai?

Neseniai man sukako devyniolika metų. Studijuoju koledže Ekonomikos fakultete. Su tėvais gyvename trijų kambarių bute. Kartu su mumis gyvena mano vyresnysis brolis su savo šeima: žmona ir dukra. Dar neseniai viskas visiems tiko: tėvai gyveno viename kambaryje, aš – kitame, o brolis su šeima – dar kitame. Labai myliu savo dukterėčią Dianą. Ji miela, linksma trejų metų mergaitė. Dažnai leidžiu laiką su mergaite ir būnu su ja, kai tik reikia. O neseniai į mano kambarį atėjo mano brolis.

 

Jis pasakė, kad nori manęs kai ko paklausti. Aš, žinoma, atspėjau, apie ką jis kalba. Brolis pasisiūlė persikraustyti su manimi į kitą kambarį, nes mano kambarys erdvesnis.

– Matai, Diana auga ir jai reikia daugiau erdvės. Be to, ji ir taip daug laiko praleidžia tavo kambaryje. Turėsi daugiau erdvės sau, ji tau netrukdys, – pasakė brolis.

– “Bet ar ji man trukdo? Matai, man netrukdo žaisti su dukterėčia. Tavo kambaryje yra balkonas, tu išeini ten parūkyti, tad apie kokią asmeninę erdvę mes kalbame?

Bandžiau kuo švelniau paaiškinti broliui, kad tai nėra gera mintis.
– Tavo žmona ir mama balkone kabina drabužius. Manai, kad noriu savo kambarį paversti koridoriumi?

Bet subtiliai paaiškinti broliui savo nenoro negalėjau. Jis nekalbėjo su manimi keturias dienas. Nors dėl to nejaučiu jokios kaltės. Kodėl turėčiau jiems atiduoti savo kambarį? Viskas čia sutvarkyta taip, kaip man patinka. Mano kambaryje iš tiesų daugiau dienos šviesos, bet man taip geriau, nes taip geriau mokytis.

O vakar, kai brolis su vaiku išėjo pasivaikščioti, o mano tėvai išvažiavo į kaimą, brolis man papasakojo viską, kas jam šovė į galvą:
– “Tu esi savanaudis! Kaip tu gali galvoti tik apie save? Tu jau ne maža mergaitė, bet vis tiek sėdi mums ant sprando. Esi pamaitinta, o tu net nenori atsisakyti savo kambario?

Dar niekada nemačiau savo brolio tokio pikto.
– Tu neturi sąžinės! Mes trys gyvename viename kambaryje!

Negalėjau susilaikyti ir pasakiau viską, ką galvojau. Nėra prasmės kurti šeimą, kai negali jos aprūpinti. Jis bėgioja iš vieno darbo į kitą. Arba grafikas jam netinka, arba darbo sąlygos, arba atlyginimas per mažas. Tačiau gyvenimas su tėvais mano broliui tinka. O jūsų svainė, kas jai trukdo susirasti darbą?

Man tikrai gaila dukterėčios, bet kodėl turėčiau sutikti su jų sąlygomis? Manau, kad vyro pareiga yra padaryti viską dėl savo šeimos patogumo.

 

Rate article
Zibainis
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Kodėl turėčiau pasiduoti broliui, jei jis nesugeba užtikrinti normalaus gyvenimo savo šeimai?