Kuo skiriasi protinga moteris nuo išmintingos. Pagrindiniai skirtumai

Kartais moterys savo pagrindiniu privalumu laiko savo aukštą intelektą, bet tuo pačiu jos visai negalvoja, kad proto demonstravimas vyrui – tai pats didžiausias trūkumas. Žinoma, protas – puikus dalykas, bet tuo pačiu kur kas svarbiau būti išmintingai!

Pavyzdžiai, kaip įvairiose situacijose elgiasi protinga ir išmintinga moteris.

Vyras suklydo
Protingoji – ims savo priekaištauti vyrui, kas neišvengiamai sukels skandalą, išmintinga net nepastebės, tuo pačiu visaip palaikys ir skatins vyrą.

Krizinė situacija
Protingoji sunkioje gyvenimo situacijoje ims situaciją į savo rankas ir nurodinės vyrui, ką reikia daryti. Išmintingoji – nukreips vyrą reikiama linkme ir palaikys jo ketinimą eiti iki galo.

Elgesys darbe
Pirmoji įrodinės visiems, kad ji geriausia ir nesuklys, išmintingoji – stengsis sukurti kolektyve draugišką atmosferą, komfortišką visiems kolegoms.

Kai reikia patarti
Pirmoji be jokio varžymosi dalins patarimus ir sakys, kas ir ką turi daryti vienu ar kitu gyvenimo momentu, antroji – leis kiekvienam įgyti savo gyvenimišką patirtį, bet tuo pačiu palaikys savo artimuosius bet kokioje situacijoje.

Santykiai su anyta
Protingoji dės visas pastangas, kad išvengtų anytos įtakos ir išlaikytų savo nepriklausomybę, tuo tarpu kai išmintingoji sutiks su vyresniosios kartos nuomone, bet tuo pačiu darys viską, ką pati laikys reikalingu.

pixabay.com

Kas yra laimė
Protingoji mano, kad laimė – tai kada tu esi teisus, išmintingoji – puikiai supranta,kad teisus tik tas, kuris laimingas.

 

Rate article
Zibainis
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Kuo skiriasi protinga moteris nuo išmintingos. Pagrindiniai skirtumai