Maksas nieko nežinojo apie savo merginos šeimą. Ji turėjo vyrą ir sūnų, o dabar vėl laukėsi vaiko.

Ilgą laiką Maksas nesuprato, kodėl Samanta nenorėjo už jo ištekėti. Jai jau buvo trisdešimt, o jis manė, kad visos tokio amžiaus merginos trokšta ištekėti ir susilaukti kūdikio. Laikrodis tiksėjo. Jis prašė jos ir prašė, bet ji vis kartojo, kad neskubėtų. Jis manė, kad jai tinka civilinė santuoka ir ji nenori tuoktis dėl kažkokių kitų priežasčių, o tada jis parke susidūrė su ja ir jos vyru. Jis nespėjo nei pasisveikinti, nei ką nors pasakyti, nes Samanta kuo greičiau pradėjo vesti savo vyrą į kitą pusę, o tada jie pasiėmė sūnų iš žaidimų aikštelės ir nuėjo.

Maksas priekaištavo sau, kad buvo toks aklas ir metų metus nepastebėjo, jog Samanta ne veltui jį atsivedė į savo namus ir beveik niekada nepasilieka nakvoti, o draugams apie savo vaikiną nepasakoja… Tą vakarą jis nusprendė su ja išsiskirti, ir ji tam neprieštaravo. Galų gale po kivirčo ji mestelėjo, kad laukiasi nuo jo vaiko, bet tegul Maksas net nepagalvoja viską sugadinti, kai ji turi šeimą. Ji buvo pasiryžusi meluoti, kad kūdikis yra jos vyro.

Po šios žinios Maksas niekaip nebegalėjo palikti ir pamiršti Samantos. Jis jai rašė, siuntė pinigų ir retkarčiais pagaudavo ją darbe, kad įsitikintų, jog nėštumas klostosi gerai. Gimus dukrai jis padėjo dar labiau, nors Samanta visaip prašė jo nesilankyti jos namuose ir darbe ir neduoti jai pinigų.

– Tai mano ir mano vyro dukra, o tu nesi jos tėvas, – sakydavo ji, norėdama jį dar labiau įskaudinti.

O paskui vis tiek leido jam išeiti su dukra dvejus metus, kol jos vyras gavo naują darbą ir jie galvojo apie persikraustymą. Samanta pakeitė savo telefono numerį, nepaliko Maksui jokio naujo adreso ir apskritai nieko, taip nutraukdama jo ryšį su dukra. Dabar jos gyvena kažkur toli, o Maksas kaltina save, kad net legaliai nebandė susigrąžinti dukters ir nieko nedarė, prarasdamas savo laimę. Jis nenorėjo sugriauti laimingos šeimos, jautėsi kaltas, o Samanta tuo pasinaudojo ir darė, ką norėjo.
 

Rate article
Zibainis
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Maksas nieko nežinojo apie savo merginos šeimą. Ji turėjo vyrą ir sūnų, o dabar vėl laukėsi vaiko.