Mama nori, kad išsiskirčiau su Marku ir galėčiau perrašyti butą jai.

Neseniai paaiškėjo, kad Markas mane apgavo, kai buvau nėščia. Tuo metu mūsų santykiai buvo šiek tiek įtempti, nes nesitikėjome ir neplanavome kūdikio. Markas tuo metu vis dar buvo išprotėjęs, svarstėme įvairius variantus, bet mano mama primygtinai reikalavo, kad aš pagimdyčiau kūdikį, o ji padėtų man su anūku ar anūke. Ji neišsisukinėjo – ji buvo šalia mūsų šeimos nuo pat pirmos dienos, visada po ranka.

Markas elgėsi su mano mama kaip su sava, labai ją mylėjo. Jis vertino mūsų santykius, todėl nusprendė prisipažinti, kai mano dukrai buvo septyni mėnesiai. Po žinios apie būsimą kūdikį jis buvo palūžęs, gėrė su draugais ir, nežino kaip, bet ryte atsibudo svetimoje lovoje. Ta mergina nebuvo jo pažįstama, ir jis pabėgo, bijodamas viską išsiaiškinti. Jis bijojo pasakyti man tiesą, visą tą laiką kentėjo, bet dabar nusprendė man papasakoti.

Negalėjau nuslėpti tiesos nuo mamos. Ji viską girdėjo. Ir kaip Markas man pasakojo, ir kaip jis man verkė, ir kaip jis klūpėjo ant kelių mūsų miegamajame, maldaudamas manęs nepalikti. Aš nesiruošiau. Mes turime šeimą, mažą vaiką, kur aš eisiu?

Jis išėjo vieną kartą, suprato savo klaidą, ir viskas. Geriau tai padaryti dabar, suprantant, kad gali viską prarasti, nei vėliau iš neapykantos.

Bet mama taip nemanė. Jai tai buvo didžiausia išdavystė, dabar ji negalėjo net pažvelgti į Marką. Savaitę ji vaikščiojo aplink, mėtydama į jį žaibiškus žvilgsnius, o kai pirmadienį vyras išėjo į darbą, mama atėjo pas mane su pasiūlymu ir net reikalavimu – išsiskirti su Marku ir persikelti į jos butą. Kol kas galime gyventi trise su ja ir jos dukra, o ateityje ji paliks man butą ir susiras kitą vietą. Ji tikisi, kad sutiksiu “savo laimę” ir viskas bus gerai.

Nežinau, kaip jai pasakyti, kad man viskas gerai. Net negalvoju apie Marko neištikimybę. Jis pasirodė esąs geras tėvas, aprūpina mus, rūpinasi manimi ir mano dukra. Bet mamai dabar svarbu ne tai. Ji turi vieną mintį – Markas mane apgavo, o tai reiškia, kad turime skubiai išsiskirti ir persikraustyti.

Bijau, kad jei nepaklusiu, ji įsižeis ir nustos man padėti, o gal net nustos su manimi bendrauti. Ką man daryti? Kaip rasti išeitį iš šios situacijos neprarandant vyro ir išsaugant gerus santykius su motina?

Rate article
Zibainis
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Mama nori, kad išsiskirčiau su Marku ir galėčiau perrašyti butą jai.