Maniau, kad mano dukrai dar per anksti vaikščioti į pasimatymus, kol nepamačiau, kaip vienas jaunuolis ją vilioja.

Aš pati į pasimatymus pradėjau eiti vėlai. Mano šeima buvo konservatyvi, mama man daug ko neleisdavo, o tėvas prižiūrėjo, kad niekur nesirodyčiau su berniukais. Man tai atrodė gana savaime suprantama ir normalu. Iš pradžių mokykla, paskui koledžas, tada universitetas, o tada jau galėjau galvoti apie santuoką. Be to, berniukai niekada manęs iš tikrųjų neužkabinėjo, nesidomėjo, nes išoriškai nebuvau tokia patraukli. Man tiesiog pasisekė, kad būdama dvidešimt šešerių metų darbe sutikau nuostabų vyrą ir tuo metu ištekėjau.

Buvau labai laiminga turėdama dukrą. Norėjau, kad ji mane laikytų savo drauge, kad mus sietų geri, pasitikėjimu grįsti santykiai. Iš esmės taip ir buvo. Mes su vyru, kaip tėvai, nesistengėme riboti jos bendravimo, tačiau nuo paauglystės sakiau jai, kad neskubėtų. Kiek daug yra blogų istorijų apie ankstyvą nėštumą. Kodėl jai to reikėtų per šešioliktąjį gimtadienį?

Bet Lina vis tiek susirado vaikiną, kai jai sukako septyniolika. Turiu omenyje, kad ji ruošiasi eiti į mokyklą, o ji išeina į pasimatymą ar pan. Tai mane supykdė, bet nedrįsau priekaištauti dukrai dėl santykių. Tiesiog pagalvojau, kad jai dar per anksti pradėti. Ir, žinoma, nervinausi, kad jai teks anksti ištekėti.

Jos vaikinas man nepatiko iš pirmo žvilgsnio. Buvau girdėjusi, kad jis vyresnis, ir dar labiau sunerimau išgirdusi, kad jam dvidešimt ketveri. Toks didelis amžiaus skirtumas mane trikdė. Maniau, kad jų interesai skiriasi, kad Lina per jauna, o jos vaikinas per senas ir galvoja tik apie vieną dalyką. Bet kaip gražiai jis ją užkalbino!

Jis dovanojo jai didžiules rožių puokštes, nešė jai maistą iš restoranų, rytais visa mūsų šeima kartais vaišindavo ją kruasanais. Laimei, jo buvimas neturėjo jokios įtakos mano dukters priėmimui, ir ji tapo pirmakursė. Jos draugas nuolat ją atveždavo ir pasiimdavo, o vasarą po pirmojo kurso paprašė mano leidimo savo sąskaita nuvežti dukrą prie jūros.

Jie susituokė Linos antrame kurse, ir dabar gyvena santuokinį gyvenimą, bet be vaikų. Jie niekur neskuba, o tai yra gerai. Abu dirba, keliauja ir yra laukiami svečiai prie mano ir mano vyro stalo. Taigi nerimavau veltui. Viskas labai individualu. Vieni pradeda susitikinėti anksčiau, kiti vėliau, treti anksti susituokia, bet gyvenimas nuo to nepablogėja. Priešingai, vaikams taip gerai sekasi, kad negaliu atsidžiaugti!
 

Rate article
Zibainis
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Maniau, kad mano dukrai dar per anksti vaikščioti į pasimatymus, kol nepamačiau, kaip vienas jaunuolis ją vilioja.