Mano mama labai pavydi restorano maisto arba mano žmonos gaminamo maisto. Ji mano, kad jis negali būti geresnis už jos.

Pastaruoju metu pastebėjau vieną keistą dalyką, kad mama pavydi, kai tik išgirsta, jog kur nors ne tėvų namuose valgiau ką nors skanaus.

Esu ištekėjusi daugiau nei trejus metus, bet niekada anksčiau mamai daug nepasakojau apie tai, kaip gamina mano Lena. Nieko išskirtinio, bet man patinka jos makaronai su grybais, ji moka gaminti košes ir net kepa pyragus. Negaliu sakyti, kad esu geresnė ar blogesnė už mamą. Vis dėlto mano mamos maistas yra kažkuo ypatingas, nes jį valgiau nuo vaikystės. Ir vis dėlto mano žmona taip pat gerai gamina. Bet, atvirai kalbant, nė vienas iš jų negali gaminti skaniau nei kavinėse ir restoranuose.

Dėl gero darbo dabar dažniau einu pietauti į miestą, užuot užspringęs sumuštiniais ir kotletais, o restoranų maistas tiesiog dieviškas. Be to, galima paragauti daug naujų, neįprastų, įdomių ir netikėtai skanių dalykų. Mano žmonai tai visiškai normalu, ji taip pat neprieštarauja eiti su manimi kur nors pavalgyti, užuot gaminusi maistą. Manau, kad tai normali reakcija ir elgesys, tačiau mano mama turi kažkokią maniją.

Sugalvojau jai per pokalbį telefonu užsiminti, kad kavinėje valgiau labai skanius vištienos kotletukus tešloje ir neįprastas salotas su rukolomis ir figomis, ir tai lėmė, kad kitą savaitgalį ji atėjo į svečius su trupučiu maisto – atsinešė vištienos kotletukų ir salotų. Žinoma, jie nė iš tolo nebuvo tokie skanūs kaip tie, kuriuos valgiau aš, bet turėjau meluoti, kokie jie buvo geri. O ji vis klausinėjo: “Geriau nei kokioje nors kavinėje, ar ne? Taip?”

Neseniai tai pasikartojo, kai ji pamatė mano nuotrauką “Facebook” iš įmonės vakarėlio. Ji tyčia išvirė viską, kas pateko į kadrą, ir vėl įrodė, kad pas ją daug kartų geriau nei kokioje nors įstaigoje. Nesiginčijau, nors ir nesutikau su jos sprendimu. Visur savaip gera ir skanu.

Dėl mano patvirtinimo, kad pas ją neva “skaniau”, ji ėmė tiesiog persekioti, kad valgau ir kur valgau, ir jos maisto gaminimo versiją. Ir gerai, net restoranas, bet dabar ji perdirba ir jo žmonos patiekalus, nors mano virė ir pirko koldūnus.

Iš kur mano mama tai gavo ir kaip man su tuo kovoti? Dėl maisto gaminimo manijos ji dabar kiekvieną savaitgalį atvažiuoja pas mus į svečius ir prikemša šaldytuvą savo maisto. Mums jo nereikia, mes jo viso nesuvalgome. Be to, jokiu būdu negalima leisti jai žinoti, kad valgėte ne namuose, o tada vėl bus įžeista ir apnikta klausimų, ar pas ją geriau.

Mano žmona nemano, kad tai globalu, ir nemato tame nieko blogo, nes net mėgsta nieko negaminti dėl jau pagaminto maisto, bet kažkaip tai… nenormalu, ar kažkas tokio, iš mamos pusės.

Rate article
Zibainis
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Mano mama labai pavydi restorano maisto arba mano žmonos gaminamo maisto. Ji mano, kad jis negali būti geresnis už jos.