Mano meilės istorija, atsitiktinai atrasta nuomos svetainėje

Persikėlusi į senelio butą, kuris teisėtai priklausė man, nes buvo įregistruotas mano vardu, supratau, kad viena negalėsiu sau leisti gyventi trijuose kambariuose ir kad taip greitai nesumokėsiu už remontą. Kad sutaupyčiau pinigų naujiems tapetams, linoleumui ir plytelėms vonioje, nusprendžiau vieną kambarį išnuomoti. Neturėjau pažįstamų, kuriuos toks pasiūlymas būtų sudominęs, todėl ėmiau ieškoti kambarioko internete.

Susisiekti su nekilnojamojo turto agentūromis nenorėjau, nenorėjau jiems atiduoti nė dalies pinigų iš savo kišenės, todėl ieškojau pati. Jei įmanoma, susitikimus taip pat vesdavau pats, bet kartą negalėjau dalyvauti, todėl paprašiau mamos susitikti su būsimu kaimynu. Aš pirmenybę teikiau vaikinui, nes taip buvo patogiau, bet giminaičiai primygtinai siūlė merginą, nes jos esą “tvarkingesnės, atsakingesnės” ir pan.

Kaip ir bijojau, mama viską sutvarkė be manęs ir mano tiesioginio sutikimo, ir jau kitą savaitę turėjau sugyventinę.

Iš pradžių su ja bendravome labai mažai. Susidurdavome rytais prie kavos puodelio, apsikeisdavome keliomis frazėmis, ir viskas. Vėliau retkarčiais kartu žiūrėdavome televizorių, vakarieniaudavome ir daug kalbėdavomės. Sužinojau, kad ji mokosi neakivaizdiniuose kursuose ir dirba netoli mano namų, papasakojau jai šiek tiek daugiau apie save. Kai prasidėjo remontas, ji man daug padėjo, ir mes tarsi kartu puošėme butą. Ir tai mus labai suartino.

Man net nereikėjo spėlioti ir kankintis, kad galėčiau ją pakviesti į pasimatymą – ji pati tai padarė.

Štai ir viskas, pradėjome gyventi kartu ir kažkaip tai peraugo į santykius. Ačiū mamai, kad nusprendė sudaryti paktą be manęs ir mano būsimąją meilę įkurdino šalia manęs.

 

Rate article
Zibainis
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Mano meilės istorija, atsitiktinai atrasta nuomos svetainėje