Mano močiutė nebuvo pasiruošusi tapti senele ir savo žodžiais mane skaudžiai įskaudino.

Mano močiutė niekada negailėjo man nei laiko, nei pinigų, nei meilės. Nebuvau vienintelė jos anūkė, bet buvau vienintelė, kuri gyveno netoliese, tame pačiame mieste, kaimyniniuose rajonuose, todėl dažnai matydavomės ir kalbėdavomės. Senelė buvo mano gera draugė ir patarėja. Ji labai džiaugdavosi, kai pasakodavau jai apie savo pomėgius, hobius ir berniukus. Ji taip pat labiau nei mano šeima palaikė mano pirmuosius santykius su vaikinu.

Jai buvo septyniasdešimt dveji, o man dvidešimt ketveri, kai ištekėjau ir sužinojau, kad laukiuosi kūdikio. Nors mano močiutei kartais kildavo pesimistinių minčių, pavyzdžiui, kad ji sena, kad jai liko neilgai gyventi ir panašiai, aš buvau tikra, kad ji vis tiek išgyvens. Ji labai aktyvi ir dažniausiai jaučiasi labai gerai. Todėl tikėjau, kad ji labai apsidžiaugs žinia apie būsimą anūką ar anūkę – tokią galimybę vėl prižiūrėti vaikus, kaip tai darė prieš daugelį metų. Tačiau močiutė nebuvo laiminga.

Ji stebėjosi, kodėl aš, tokia jauna, norėčiau vaiko.

– Ar manai, kad aš jį prižiūrėsiu? Aš jau esu viena koja įkišta į karstą, juk neįsiregistravau būti aukle! O tavo mama net dirba. Kaip tu visa tai įsivaizduoji? Kas už tave augins kūdikį?

Aš neprašiau nieko už mane daryti, tikėjausi elementarios paramos.

Mano vyras sako, kad mano močiutei tai buvo netikėta, todėl ji susipainiojo, bet netyčia mane labai įskaudino. Tarsi aš būdama šešiolikos kažko iš jos prašyčiau ar atneščiau tokią naujieną. Aš jau suaugusi, nepriklausoma, ištekėjusi ir visiškai pasiruošusi kūdikiui. Tai kokia tada problema? Ar tai, kad jai sunku susitaikyti su tuo, kad ji bus senelė?

 

Rate article
Zibainis
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Mano močiutė nebuvo pasiruošusi tapti senele ir savo žodžiais mane skaudžiai įskaudino.