Mano motina buvo karjeristė, ji sukūrė šeimą tik dėl akių ir tikėjosi, kad ir aš būsiu tokia pat apsėsta darbo ir ambicijų.

Nežinau, ar mama apskritai džiaugėsi, kad turėsiu vaiką, bet ji visada sakydavo, kad nori mergaitės. Jos gyvenimas susiklostė ne visai taip, kaip ji norėjo; būti ištekėjusiai ir turėti vaiką toli gražu nebuvo tos aukštumos, kurių ji siekė. Be to, ji augo tais laikais, kai moterys buvo laikomos tik namų šeimininkėmis ir savo vyrų lovos draugėmis. Mano motina su tuo sunkiai kovojo. Ji irgi nenorėjo ištekėti, tiesiog aplinkiniai žmonės jai kėlė stresą, o sužadėtinį ji jau buvo susiradusi. Gal todėl jos ir tėčio santykiai buvo gana šalti, o mama kartais verkdavo dėl jų ginčų.

Kol augau, mama man vis kartojo, kad, nepaisant to, jog esu moteris, galiu sėkmingai dirbti bet kokioje profesijoje, net ir “vyriškoje”. Prieš mane buvo tiek daug kelių ir galimybių. Mama nuo vaikystės taupė pinigus mano studijoms, kad galėčiau rinktis bet kurį mane dominantį universitetą, bet manęs netraukė mokslai. Norėjau būti virėja.

Dėl gero diplomo mama išsiuntė mane studijuoti į Prancūziją. Studijavau, net trejus metus dirbau puikiame Paryžiaus restorane. Tada sutikau savo meilę ir ištekėjau.

Mano vyras turi pinigų ir nenori, kad per daug dirbčiau, o aš neprieštarauju tingiam gyvenimui be darbo. Mėgstu nemokamai gaminti maistą sau ir savo šeimai.

Mano mamai, žinoma, tai buvo šokas. Tačiau dar labiau ją šokiravo žinia, kad laukiuosi vaiko. Kaip tai įmanoma, juk man tik dvidešimt penkeri, esu mačiusi tik Prancūziją, tad dabar visam laikui apsigyvenau namuose ir nieko neveiksiu? Esu tikra, kad ji galvoja kažką panašaus. Aiškiai įsižeidusi. Ir ji visai nesidžiaugia grįžusi namo. Jai nepatinka jos svainis, mano, kad jis neleidžia man dirbti, o dabar dar ir pyksta dėl būsimo anūko. O aš nežinau, kaip jai paaiškinti, kad man viskas tinka.

Man patinka gyventi šeimoje ir dėl šeimos. Esu pamišusi dėl minties susilaukti kūdikio ir būti mama. Esu daugiau nei patenkinta savo gyvenimu, o mama kažkodėl mano, kad esu nelaiminga, nes nesižaviu karjera.
 

Rate article
Zibainis
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Mano motina buvo karjeristė, ji sukūrė šeimą tik dėl akių ir tikėjosi, kad ir aš būsiu tokia pat apsėsta darbo ir ambicijų.