Mano senelis atsisakė laikyti mane savo anūku, nes nebuvau panašus į savo tėvą.

Visada labai įsižeisdavau, kai giminaičiai juokaudavo, kad buvau paliktas ar sumaišytas gimdymo namuose, nes nebuvau panašus į savo tėvus ar senelius. Mano tėvai, žinoma, tik juokaudavo, mano vyresnioji sesuo taip pat juokaudavo, tačiau su tėvo tėvais buvo kitaip. Jie džiaugėsi viena anūke, o senelis, kiek žinau, dėl mano atėjimo į pasaulį kelis mėnesius nebendravo su tėčiu. Priežastis buvo papildomos išlaidos dėl kūdikio. Jie manęs ir taip nenorėjo ir nemėgo, o aš gimiau apšepusi, juodaplaukė, rudomis akimis, o mano šeimoje visi buvo šviesiaplaukiai ir žaliaakiai.

Mano senelis su mano motina nesielgė gerai, todėl įtarinėjo ją neištikimybe ir vadino mane kito vaikino anūku. Kol mano vyresnioji sesuo sulaukdavo senelio ir močiutės palaikymo ir meilės, kol ji buvo perkama ir lepinama, manęs jie neimdavo net savaitgaliais. Augau nuolat jų nemėgdamas, ir kad ir kiek tėvai mane palaikė, vis tiek jaučiausi ne savo vietoje.

Kai užaugau ir tarsi susitvardžiau, o senelių iš tėčio pusės nebeliko, nepuoselėjau vilčių. Buvau įsitikinęs, kad jie butą užrašys savo vieninteliam sūnui, mano tėčiui. Bet jie jį perrašė mano seseriai. Žinoma, ji buvo vyresnė ir jau turėjo vaikiną, o aš dar tik studijavau koledže, ir butas jai buvo reikalingesnis, bet manau, kad tai nesąžininga. Kodėl butas atiteko tik jai?

Dėl senelio mes su tėvu atlikome tėvystės testą, ir laikui bėgant aš net tapau panašesnė į tėvą, bet tai nieko nepakeitė jo tėvams. Buvau svetimas ir vis dar buvau svetimas.

Nesuprantu, kodėl jie visą laiką manęs nemėgo. Ar aš padariau ką nors blogo, tiesiog gimiau ne tuo laiku, ne toks, kokio senelis norėjo, kad būčiau?

 

 

Rate article
Zibainis
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Mano senelis atsisakė laikyti mane savo anūku, nes nebuvau panašus į savo tėvą.