Mano senelis yra labai piktas ir savanaudiškas žmogus. Jis turi mano tėvą ir bando mane įskaudinti.

Kiek save prisimenu, senelis niekada nedavė mūsų šeimai ramybės. Kai buvau mažas, jis ateidavo į mūsų nuomojamą butą ir ginčydavosi su mano tėvu ir motina. Nežinau, kodėl, bet esu tikras, kad jis nebuvo vertas ginčų ir nervų.

Senelis turėjo savo verslą, bet niekada nesistengė padėti tėčiui, nes jis nuolat ieškodavo darbo, o senelis niekada nesiūlė jam pinigų ar kitokios pagalbos. Ramiau mums pasidarė tik tada, kai persikėlėme į kitą miestą, toliau nuo tėčio tėvų. Kažkaip viskas pagerėjo, ėjo sava vaga – tėvai dirbo, aš mokiausi.

Kai mokiausi aštuntoje klasėje, senelį ištiko insultas, dėl kurio iš pradžių jis buvo labai prikaustytas prie lovos, reikėjo nuolatinės priežiūros ir pagalbos. Tėtis turėjo persikelti gyventi pas savo tėvą, kuriam laikui palikdamas mane ir mamą. Tačiau nors seneliui darėsi vis geriau ir jam pavyko atgauti kairiosios rankos ir kairės kojos funkciją, jis vis dar negalėjo vaikščioti ar net pats pasigaminti maisto. Dėl to visa mūsų šeima buvo priversta persikelti gyventi pas jį.

Butas buvo mažas, senas ir apšiuręs. Nauja mokykla, naujas darbas… Senelio pasipiktinimas taip pat. Tai tikriausiai privedė mano mamą iki to, kad ji padavė skyrybų prašymą ir pabėgo nuo mūsų, palikdama visame tame tris vyrus.

Tėtis kaip įmanydamas stengėsi įtikti seneliui ir padėti man traukti mokslus. Įstojau pagal sutartį, turėjau mokėti kas pusmetį, ir tiesiog per stebuklą su mūsų pajamomis išmokau baigti studijas. O tada tėčio nebeliko. Viskas prasidėjo nuo peršalimo, su kuriuo turėjau tiesiog likti namie, bet senelis nekritiškai barė tėvą, ragindamas jį eiti į darbą, net mostelėjo viena ranka. Taigi tėtis ėjo, kol atsidūrė ligoninėje su karščiavimu ir mirė nuo uždegimo.

Aš tarsi negaliu palikti senelio, o persikraustyti neturiu pinigų. Bet kaip sunku būti su juo! Jis nepakenčiamas žmogus, viską daro iš piktumo – apverda tą patį maistą, jei kuo nors nepatenkintas. Jis tyčia nelaukia, kol nueis į tualetą. Atrodo, lyg jis mane bandytų. Ir vos tik duodu jam užuominą, kad ruošiuosi judėti, jis porą savaičių tampa šilkinis.

Pakankamai blogai stebėtis, bet kiek dar ilgai jis ketina gyventi ir gadinti visų kitų gyvenimus? Pabaigos nematyti. Sugriovė mūsų šeimą, o dabar bando prie manęs prieiti.

Rate article
Zibainis
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Mano senelis yra labai piktas ir savanaudiškas žmogus. Jis turi mano tėvą ir bando mane įskaudinti.