Mano svainė bandė prakeikti mūsų šeimą. Apie tokius dalykus nusimananti moteris mums padėjo

Su vyru jau daugiau kaip dvidešimt metų gyvename tame pačiame bute. Prisimenu, kaip stovėjau eilėje prie jo, dariau remontą, puošiau viską gyvenimui. Jame užauginome ir vienintelį sūnų, kuris, grįžęs iš armijos, namo parsivedė nuotaką. Nuotaka buvo labai jauna, ką tik baigusi vidurinę mokyklą, iš disfunkcinės šeimos. Rūpinausi ja kaip savo dukra, bet jai vis tiek kažko trūko.

Kai ji atėjo į namus, daug kas pasikeitė. Sūnus tarsi pasikeitė, anksčiau jis buvo geras berniukas, gerbė mus, bet netrukus ėmė viską daryti tik dėl žmonos, viską dėl jos patogaus egzistavimo. Ir kuo labiau jis tolsta nuo mūsų, visus pinigus išleisdamas mergaitei, tuo dažniau buvo grubus su mumis, norėdamas įrodyti, kad butas priklauso jam teisėtai, nes jis yra mūsų paveldėtojas, grasino tėvui ir man išsikraustyti. Be to, mudu su vyru pradėjome jaustis vis blogiau – nuolat skaudėjo galvą, kamavo silpnumas, stiprus nuovargis iki alpimo. Namuose su sūnumi nesusitvarkydavome, ir tik darbe viskas atrodė daugmaž įprasta.

Kartą savo bloga savijauta ir nusiskundimais telefonu pasidalijau su mama, o ji paragino mane surengti patikrinimą vaikų kambaryje, paieškoti kokių nors keistų dalykų. Ji užsiminė apie sąmokslus ir prakeiksmus, bet aš tokiais dalykais netikėjau. Ir vis dėlto likau be žado, kai po vaikų kambario, pradėjusi tvarkyti savo ir vyro kambarį, viršutinėje spintos lentynoje, kur buvo laikoma švari patalynė, radau pagalvėse įstrigusias adatas.

Mama pasiuntė pas mus pažįstamą moterį, kuri atliko namų valymo ritualus. Ji sakė, kad namuose tvyrojo neapykantos aura, ir vaikščiojo po butą su žvake. Kelias dienas po jos apsilankymo jautėmės kaip anksčiau ir net mano sūnus ėmė elgtis švelniau, tačiau po savaitės piktumo jausmas sugrįžo.

Nuėję pas moterį, kuri mums padėjo, aptarėme naujausius gyvenimo pokyčius, namuose apsilankiusius svečius, kalbėjomės apie dukrytę, apie sūnaus elgesį. Ji pasakė, kad turime skubiai išvykti, daugiau kartu negyventi ir neįsileisti mergaitės ant naujųjų namų slenksčio.

Mano sūnus vis tiek reikalavo savo būsto, todėl buvo nuspręsta parduoti mūsų trijų kambarių butą ir nupirkti du vieno kambario butus. Per stebuklą sūnui pavyko gauti net du kambarius, o mes su vyru įsikūrėme gražiame vieno kambario bute, kurio mums pakako. Ir viskas pagaliau ėmė grįžti į normalias vėžes. Jausmai, jausmai apskritai.

Vos spėjome atsipalaiduoti, kai ant mūsų slenksčio pasirodė sūnus – uošvė gavo butą ir pareikalavo skyrybų. Ji jau buvo susiradusi naują vyrą, laukėsi nuo jo vaikų, o sūnus, toks idiotas, leido jai susigalvoti ir perrašyti butą jai, nes ji buvo pagrindinis asmuo jų santuokoje.

Ji bandė mus išvaryti iš buto, bandė prakeikti mūsų šeimą – iki šiol negaliu tiksliai pasakyti. Bet mano uošvė tikrai sugadino mums gyvenimą. Niekada nepamiršiu tų adatų ir žodžių apie neapykantą namuose. Ji akivaizdžiai mūsų nekentė ir norėjo atimti mūsų. Taigi ji gavo, ko norėjo, ir mus paleido.

 

 

Rate article
Zibainis
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Mano svainė bandė prakeikti mūsų šeimą. Apie tokius dalykus nusimananti moteris mums padėjo