Mano tėvas paliko man ir mano motinai skolų palikimą, apie kurį niekas nežinojo.

Mano šeimoje visada buvo džiaugsmo ir meilės. Kartais tėvai ginčydavosi, bet tai dažnai užgoždavo geri laikai. Gyvenome labai vidutiniškai. Mama dažnai man pasakodavo, kad po to, kai gimiau 2000-ųjų pradžioje, ji ir tėvas gyveno labai sunkiai, jiems teko sunkiai dirbti, kad mane išlaikytų, bet jie niekada nesigailėjo, kad atėjau į pasaulį.

Iki pat dvidešimties metų gyvenau visiškai tikėdama, kad mano šeima yra tokia pati, kaip ir kiti – tėvai man padėjo visomis išgalėmis, tiek morališkai, tiek finansiškai, kai persikrausčiau ir kai baigusi mokyklą ieškojau darbo. Taip būčiau galėjęs gyventi daug metų ar dešimtmečių, jei ne nelaimė – mano tėtis, grįždamas iš darbo autobusu, pateko į avariją. Į juos atsitrenkė kitas automobilis. Sužeistųjų buvo daugiau nei žuvusiųjų, bet mūsų šeimai labai nepasisekė, kad ji buvo tarp tų vienetų, kurie neteko artimo žmogaus.

Kol gedėjome tėčio ir nežinojome, kaip be jo gyvensime, pradėjome sulaukti keistų skambučių. Tikėjomės užuojautos, todėl noriai atsakinėjome į klausimus apie tėtį. O paskui į mūsų pašto dėžutes pradėjo plaukti kvitai ir skolos raštai iš bankų ir kitų juridinių asmenų. Likus maždaug metams iki mano gimimo, tėtis kaupė kreditus, kur tik galėjo. Kelerius metus jis slapstėsi, bet jį vėl surado. Mes su mama nieko nežinojome, o jis maždaug trejus metus bandė grąžinti didžiulę skolos sumą, bet nesugebėjo grąžinti nė trečdalio. Mes su mama nebūtume turėję laiko visą ją grąžinti, o dabar tai oficialiai tenka mums, jo šeimai.

Mano tėčio, mamos ir senelių suvokimas labai pasikeitė. Niekas nežinojo, kad jis galėjo taip pasielgti ir kad slėpė nuo mūsų tokią tiesą. Svarbiausias klausimas, kuris labiausiai neramino ir piktino mano mamą, buvo tas, kur jis padėjo pinigus, kuriuos paėmė į kreditą. Tuo metu jie gyveno labai skurdžiai, jų butą nupirko mamos tėvai, o remontas buvo daromas tėčio tėvų lėšomis. Kartu jie neturėjo jokių automobilių ar ko nors brangaus. Taigi kodėl tėtis tiek daug paėmė ir kam išleido tokią didelę sumą? To tikriausiai niekada nesužinosime.

Rate article
Zibainis
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Mano tėvas paliko man ir mano motinai skolų palikimą, apie kurį niekas nežinojo.