Mano uošvė skundžiasi dėl anūkės, nori, kad vidury atostogų viską mestume ir atvažiuotume pasiimti vaiko. Matote, mūsų mergaitė per daug išdykusi.

Vos kartą gyvenime prašėme uošvės pagalbos, o ji nieko negali padaryti gerai. Ji šoko aplink mane su tamburinu labiau nei bet kas kitas, laukė, kol pastosiu, o dabar nenori sėdėti su anūke. Suprantu, kad ji neprivalo, nes nebuvo pasamdyta kaip auklė, todėl niekada jos nieko neprašėme. Kol Monika buvo maža, su ja susitvarkydavome aš ir mano mama, kai ji tapo vyresnė, į darželį ją pasiuntėme, bet ryšium su ilgai lauktomis atostogomis mes su vyru labai norėjome keturioms dienoms ištrūkti kur nors be penkiamečio vaiko. Mano mama buvo darbe, todėl teko įtempti mano uošvę su kūdikiu. Pasiūlėme jai nevesti Monikos į darželį, tiesiog nuvežti ją pas save, bet po dienos moteris išsižiojo telefonu.

Matote, Monika nekultūringa, ji visai ne “dama”. Ji nelaiko šakutės taisyklingai, nenori pratintis skaityti, nenori žiūrėti jų koncertų, o ne uošvės ir uošvio, be to, ant komodos piešė markeriais. Ir visa tai šiame padaže, tarsi aš ar mano vyras būtume prižiūrėję vaikus ir leidę, kad visa tai vyktų. Puikiai žinome, ką sugeba mūsų dukra, – Monika yra judri, aktyvi, bet savarankiška. Ji gali ramiai žaisti pati, o paskui paaiškėja, kad jau išjudino visą mano kosmetiką arba suplėšė tėčio mėgstamiausią knygą. Bet juk būtent todėl ir prašėme ją prižiūrėti, o ne išnešti į kitą kambarį ir apsimesti, kad jos nėra.

Mano uošvė reikalauja, kad tuoj pat pasiimtume vaiką, nes kitaip ji sūnui sukels skandalą, o ką mes galime padaryti? Esame kalnuose, bilietai – po dviejų dienų, anksčiau vis tiek nėra galimybės atvažiuoti. Norėjo atostogų, o telefonu gavo galvos skausmą.

Ar mano uošvė pamiršo, kokie neramūs ir užsispyrę gali būti vaikai? Ji pasakojo istorijas apie mano vyrą, o jis irgi nebuvo jokia dovana. O dabar ji pusę savaitės negali pasėdėti su anūke – jos nuomone, mūsų dukra per daug neklaužada.
 

Rate article
Zibainis
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Mano uošvė skundžiasi dėl anūkės, nori, kad vidury atostogų viską mestume ir atvažiuotume pasiimti vaiko. Matote, mūsų mergaitė per daug išdykusi.