Mano vyras iškeitė mane į kitą moterį. Ji pasirodė esanti ne bet kas, o mano geriausia draugė.

Su vyru buvome susituokę aštuoniolika metų. Laikiau save laiminga moterimi. Neseniai gimė trečias mūsų vaikas, ilgai laukta dukra. Tačiau nepraėjus nė dviem mėnesiams, Piteris paskelbė, kad įsimylėjo kitą. Ir ne bet ką, o mano geriausią draugę. Galite įsivaizduoti, ką tą akimirką išgyvenau.

Petrą pažįstu jau seniai. Mūsų tėvai buvo draugai, jie gyveno kaimynystėje. Aš buvau daug jaunesnė už jį, todėl ilgą laiką jis mane suvokė tik kaip kaimynystėje gyvenančią merginą ir jo tėvų draugų dukrą. Tačiau per mokyklos baigimo ceremoniją jis tarsi praregėjo ir pagaliau pamatė, kad esu nebe maža mergaitė, o graži suaugusioji.

Po mokyklos jis paprašė manęs eiti su juo į pasimatymą, o kai man sukako devyniolika, Piteris pasisiūlė. Aš iš karto sutikau. Jis buvo geras vyras, o kai susilaukėme vaikų, jaučiausi kaip laimingiausia moteris.

Nors vaikų norėjome gerokai vėliau, po keturių mėnesių bendro gyvenimo supratau, kad esu nėščia. Kai gimė mūsų sūnus, tiesiog švytėjau iš laimės. Piteris pasirodė esąs rūpestingas tėvas ir nuostabus vyras. Būtent jis primygtinai reikalavo, kad baigčiau studijas ir gaučiau diplomą, o mano vyras perėjo į neakivaizdinę programą ir susirado darbą. Jo tėvai pasiūlė mums gyventi pas juos, ir mes sutikome. Ne visada sutardavome su mano uošve, bet tai mūsų nesustabdė. Netrukus gimė mūsų antrasis sūnus. Gimus dar vienam vaikui tapome daug artimesni. Tuo metu Petras jau dirbo gerą darbą, todėl galėjome nusipirkti butą miesto centre. Vėliau pradėjome savo verslą.

Mūsų kaimynai aukšte taip pat buvo jauna pora, todėl mums greitai pavyko su jais rasti bendrą kalbą. Rebeka buvo miela ir mandagi mergina. Dažnai lankydavomės vieni pas kitus. Rebeka prašė manęs patarimo, kaip auginti savo sūnų, nes jis buvo dar labai jaunas. Taip tapome geriausiomis draugėmis.

Pradėjome draugauti kaip šeimos. Bet, tiesą sakant, mes su Rebeka buvome artimesnės nei mūsų vyrai. Su ja dalydavausi tiesiogine prasme viskuo, dažnai kartu eidavome apsipirkti, išgerti kavos, ilgai sėdėdavome ir kalbėdavomės apie viską. Buvome geriausios draugės.

Dažnai su šeimomis važiuodavome atostogauti: į kalnus, prie jūros, į mišką su palapinėmis. Taip praėjo septyneri metai. Ir tada aš trečią kartą pastojau. Mūsų šeima buvo pasiturinti, todėl neabejojau, kad gimdysiu.

Tačiau šis nėštumas buvo labai sunkus. Buvau pavargusi, nuolat mieguista, baisiai skaudėjo nugarą. Buvau paguldyta į ligoninę, kur iki pat nėštumo pabaigos buvau palaikoma, kad išvengčiau priešlaikinio gimdymo. Tačiau galiausiai gimė mūsų dukra.

Į mano išrašymą vyras atėjo su vaikais ir didele puokšte gėlių.

Tačiau man nesant jis labai pasikeitė. Mes nustojome leisti laiką kartu, jis dingo iš namų, nustojo man padėti su vaikais. Paskui jis net supyko ant manęs, kad padavė skyrybų prašymą, nes susipažino su kita moterimi.

Ta moteris buvo ne kas kitas, o mano geriausia draugė ir kaimynė Rebeka. Taigi mane išdavė du artimiausi draugai. Piteris paliko man ir vaikams mūsų nupirktą butą, o su Rebeka pradėjo nuomotis būstą kartu. Jos sūnus liko su buvusiu vyru.

Oficialiai mes su Piteriu vis dar esame susituokę, nes mūsų dukrai dar nėra vienerių metų. Nepaisant jo piktumo, aš vis dar jį myliu ir tikiu, kad būsime kartu. Nesuprantu, kodėl jis taip su mumis pasielgė ir kaip susigrąžinti vyrą į šeimą…

 

 

Rate article
Zibainis
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Mano vyras iškeitė mane į kitą moterį. Ji pasirodė esanti ne bet kas, o mano geriausia draugė.