Mano vyras nori, kad būčiau namų šeimininkė kaip jo mama. Bet aš neketinu pusę dienos stovėti prie viryklės

Po to, kai su vyru nuvažiavome aplankyti jo mamos, Adomas buvo neatpažįstamas. Jis iškėlė man sąlygą, kad turėčiau tapti namų šeimininke kaip jo mama. Bet ar verta pusę dienos stovėti prie viryklės?

Jau po pirmojo susitikimo su mano uošve man tapo aišku, kad ji visur privalo turėti tvarką ir švarą. Nuo virtuvės iki vonios kambario. Žinoma, aš taip pat mėgstu švarą namuose, bet ne tiek jau daug! Tai mano uošvė kalta, kad jos sūnus ir aš dabar negalime sugyventi.

Apskritai mano uošvė yra maloni moteris, ji gerai su manimi elgiasi. Ir ji myli mūsų vaikus. Ji neatima iš jų dėmesio ar brangių dovanų. Galbūt klystu, bet man atrodo, kad visa jos gyvenimo prasmė – tarnauti šeimai.

Mano uošvė nevaikšto į kavines, nes yra įsitikinusi, kad tą patį maistą galima lengvai pasigaminti namie įdėjus minimalias pastangas. Jos šaldytuvas tiesiog pripildytas maisto. Atrodo, kad mano uošvei patinka pusę dienos stovėti prie viryklės. Kai nueiname jos aplankyti, stalas beveik sulinksta nuo patiekalų įvairovės.

Turiu pasakyti, kad būdama penkiasdešimt penkerių mano uošvė atrodo puikiai. Ji turi gerą figūrą, gražiai rengiasi ir neturi jokių raukšlių. Kartu ji niekada neperka sau jokios priežiūros kosmetikos. Kita vertus, aš negaliu apsieiti be kasmėnesinės kelionės į grožio saloną, o mano vonios kambario lentynos nukrautos įvairiais kremais.

Mano uošvė žino absoliučiai kiekvieno savo šeimos nario skonį. Kai ateiname į svečius, ji stovi virš dušo kabinos ir žiūri, ar užtenka ant stalo. Ji niekada nėra sėdusi prie stalo kartu su mumis. Ji visada bėgioja aplink, maivosi, stengiasi visiems įtikti. Ji taip pat sugeba megzti drabužius. Per visus gyvenimo su sūnumi metus iš jos negirdėjau nė vieno kreivo žodžio.

Ji tikrai geras žmogus, bet nesiruošiu visą gyvenimą sėdėti virtuvėje. Dabar galite užsisakyti maisto pristatymą.

Tačiau mano vyras tikisi, kad būsiu tokia pat gera šeimininkė kaip jo mama.
Kol nevažiuojame pas jo mamą, viskas gerai. Bet vos tik nuvažiuojame, Adomas iškart pradeda mane lyginti su savo mama. Neseniai jis visiškai išprotėjo. Jis pastatė mane prieš faktą, kad jei netapsiu namų šeimininke kaip jo mama, Adamas pateiks skyrybų prašymą. Man nepatinka visi tie namų ruošos darbai, tad kokia prasmė gyventi vienai ar viską daryti per prievartą? Ne visos moterys yra tobulos namų šeimininkės kaip mano uošvė. Ir ne visos tokios turėtų būti. Ką manote jūs?

 

Rate article
Zibainis
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Mano vyras nori, kad būčiau namų šeimininkė kaip jo mama. Bet aš neketinu pusę dienos stovėti prie viryklės