Mano žmona pasinaudojo šia situacija ir pardavė mūsų butą prieš mums išsiskiriant.

Su Julija nusprendėme išsiskirti abipusiu sutarimu. Ji žinojo, kad aš atvėsau ir planavau dirbti užsienyje, o ji turėjo naują meilužį. Taip jau sutapo, kad mums buvo lemta išsiskirti. Butą nusipirkome kartu, bet jis buvo registruotas Julijos vardu, nes jos tėvai sumokėjo už didžiąją dalį remonto darbų ir norėjo apsaugoti savo dukrą, primygtinai reikalaudami, kad ji būtų už viską atsakinga. Prieš aštuonerius metus man tai nerūpėjo, o meilė mane apakino, neleisdama galvoti į priekį ir numanyti, kad vieną dieną mūsų santuoka žlugs.

Kol buvo ruošiami dokumentai, abu gyvenome savo senajame bute. Dėl darbo praktiškai nesusitikdavome vienas su kitu. Buvo dar viena akimirka, kai maniau, kad tarp manęs ir žmonos dar ne viskas prarasta, kad dar yra galimybė susitikti – ji paruošė puikią vakarienę, kalbėjo man gražius dalykus, padrąsino dėl artėjančio perkėlimo. Ta gudrioji vikšrė žaidė, kad galėtų mane įskaudinti.

Turėjau skristi į Prancūziją verslo reikalais, todėl viską palikau Julijai, o kai atvykau, svečiai jau laukė manęs bute. Tiksliau, aš buvau svečias. Kol manęs nebuvo, Džulija greitai pardavė butą, net nelaukė skyrybų dokumentų pasirašymo dienos ir pabėgo. Su ja neįmanoma susisiekti, bijau, kad ji jau seniai išvykusi, o aš turiu terminą, skrydis neišvengiamas. Tikėjausi, kad ką nors gausiu iš buto pardavimo, bet dabar nėra kur ieškoti tos plūdės. Jos tariamas meilužis neturi supratimo, kur ji yra, sako, kad jie išsiskyrė maždaug prieš mėnesį. Aš negaliu įtraukti policijos, tikrai … O pagal teisę ji yra savininkė, ji gali daryti, ką nori.

Bet jei kur nors ją pamatysiu, užmušiu vietoje.

 

Rate article
Zibainis
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Mano žmona pasinaudojo šia situacija ir pardavė mūsų butą prieš mums išsiskiriant.