Mitai apie vyrų neištikimybę, kuriais šventai tiki moterys

Visai neseniai mane pakvietė į vakarėlį, kur moterys kalbėjosi apie mūsų bendrą pažįstamą, jau keletą metų apgaudinėjusį žmoną. Visos damos bandė surasti logišką paaiškinimą jo poelgiui. Aš panorau išstudijuoti šiuos mitus detaliau, remdamasi savo patirtimi ir mano klientų istorijomis.

Mitas 1: Genetinis užkodavimas būti neištikimu
Iš tikrųjų, moterys, būdamos neištikimos, daug atsargesnės, todėl apie jų neištikimybę vyrai sužino daug rečiau.

Mitas 2: jam nepakanka sekso namuose
Tik vienetai iš vyrų tarpo ryžtasi seksui, kai jaučiasi nepasitenkinę namuose. Ryškus pavyzdys yra damos su padidintu sekso poreikiu, kurias taip pat išdavė, nežiūrint, kad vyras ir turėjo pakankamai sekso.

Mitas 3: Vyrai dažnai būna neištikimi, kai ateina vidutiniojo amžiaus krizė
Yra labai daug jaunesnių vyrų, kurie yra neištikimi dėl tų pačių priežasčių: negeranoriška situacija namuose, nesugebėjimas prisiimti atsakomybę, nepasiruošimas kažką keisti savo gyvenime, nepasitenkinimas gyvenimu.

Mitas 4: jis neištikimas, nes jo meilužė daug jaunesnė ir seksualesnė už žmoną
Maždaug devyni iš dešimties vyrų buvo neištikimo todėl, kad norėjo sekso. Staiga įsižiebusio romano metu damos išvaizda nevaidino visiškai jokio vaidmens.

Iš tiesų vyrų neištikimybės priežastys yra visiškai nesvarbios. Tokiu momentu moteris turi susikaupti ties savo norais ir jausmais, nes yra svarbu, kokį sprendimą priims būtent ji, kai sužinos apie neištikimybę.

Rate article
Zibainis
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Mitai apie vyrų neištikimybę, kuriais šventai tiki moterys