– Mokate komunalinių paslaugų sąskaitą, nes išleidžiate daugiau!

Kristina ištekėjo vos sulaukusi 20 metų. Jos vyras buvo už ją vyresnis, nors amžiaus skirtumas jos neglumino. Ji jautėsi tarsi akmeninė siena už Andriaus. Tačiau pastaruoju metu ji gailėjosi, kad kada nors su juo bendravo. Štai istorija iš jos lūpų.

Gyvename dviejų kambarių bute, kuris priklauso jos vyrui. Jis uždirba gerus pinigus, tačiau jam tenka dažnai keliauti į komandiruotes. O aš turiu savo nedidelį verslą. Be to, dar studijuoju neakivaizdiniu būdu. Žinoma, ir namų ruošos darbų niekas neatšaukė. Stengiuosi, kad namai visada būtų švarūs ir paruošti.

Mano vyras moka už komunalines paslaugas – į tai visai nesigilinu. Tačiau pastaruoju metu jis man reiškia pretenzijas, kad sunaudoju per daug vandens ir šviesos. Matote, sąskaitos dėl manęs išauga iki dangaus. Iš pradžių nekreipiau į tai dėmesio, bet paskui jo priekaištai ėmė mane erzinti.

– Nuo šiol už šviesą ir vandenį moki tu. Aš visą laiką dirbu, be to, dažnai budžiu. Tu išleidi, tu ir moki! Likusias sąskaitas apmokėsiu aš, o šios dvi – tu, brangioji Kristina. Jei nesumokėsi, atjungsiu šviesą ir vandenį.

– Kokia puiki mūsų šeima. Ar kada nors susimąstei, kodėl sunaudoju tiek daug šviesos ir vandens? Tikriausiai gaminu maistą, valau, skalbiu, dirbu kompiuteriu! Kokia apskritai viso to skundimosi prasmė? Nejaugi turiu taupyti vandenį, sėdėti tamsoje ir plauti indus kriauklėje? Ar jūs išprotėjote?

Jei nenorite mokėti, nemokėkite. Bet aš irgi nemokėsiu. Galiu persikelti pas tėvus ir neskaičiuosiu, kiek kartų nusiploviau rankas ir kiek kilovatų šviesos gavau. O tu gamink, skalbk ir taupyk! Beje, teks dėvėti ne šviežius daiktus. Ar tau patinka švarūs marškiniai? Taigi paklauskite, kiek šviesos ir vandens išskalbia skalbimo mašina!

Po šio atsakymo jos vyras nebeturėjo jokių pretenzijų. Ar Kristina pasielgė teisingai, ar ne?

Rate article
Zibainis
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

– Mokate komunalinių paslaugų sąskaitą, nes išleidžiate daugiau!