Monika mėgo gyventi pasiturinčiai. Brangūs drabužiai, brangūs restoranai, kelionės į užsienį, prabangių markių automobiliai. Ji taip pat dažnai lankėsi grožio salonuose ir SPA centruose.

Po šešių bendro gyvenimo su Monika mėnesių Adamas suprato, kad kažkas vyksta ne taip. Jis ne taip įsivaizdavo savo būsimą žmoną. Iš pradžių viskas buvo gerai: Monika buvo labai graži, prižiūrėta mergina, su tokiu žmogumi, kaip sakoma, ne gėda išeiti į gatvę. Be to, ji buvo švelnaus būdo, gerai gamino maistą. Adomas dažnai po darbo užsukdavo pas Moniką vakarieniauti, visada jo laukdavo skanūs ir neįprasti patiekalai, jis stebėjosi ir negalėjo atsidžiaugti, kaip jam pasisekė. Iš džiaugsmo jis mielai dovanodavo jai brangias dovanas, vesdavosi ją į brangius restoranus, o kartą jie net kartu išvyko į Balį.

Po trijų mėnesių pasimatymų Adamas pasiūlė Monikai apsigyventi pas jį. Persikėlusi gyventi Monika ėmė keistis. Skanios vakarienės tapo retos, Monikai patiko socialinis gyvenimas, o vakarais jos dažnai nebūdavo namie. Adamas liūdėjo likęs vienas ir pasiilgo savo princesės. Jos reikalavimai dovanoms ir gyvenimo sąlygoms tapo pernelyg dideli. O Adomas buvo menkysta, jis buvo talentingas architektas, bet ne milijonierius. “Bent jau paimk paskolą”, – mįslingai pagalvojo vaikinas. Apskritai vis mažiau rūpinosi sužadėtiniu ir skaniomis vakarienėmis, o reikalavimų ir kaprizų buvo vis daugiau.

Vieną dieną gimtadienio proga ji užsakė Adomui deimantinius auskarus, bet vaikinas laiku nesumokėjo už projektą ir pažadėjo dovaną įteikti vėliau. Monika baisiai įsižeidė ir pradėjo barnį.

Artėjo Naujųjų metų išvakarės, Adamas pasikvietė tėvus ir paprašė savo mylimiausios merginos pagaminti ką nors šventinio, paaiškėjo, kad ji nemoka gaminti. – Aš esu moteris, o ne virėja. Aš atnešu grožį, esu mūza ir įkvepiu vyrus poelgiams, mano vieta – priėmime, o ne prie viryklės, – šaukė Monika. Adomas nustebo.

– O kaip, kai susipažinome, tu man ruošei tokias skanias vakarienes?
– Adomai, na, aš pirkau virtuvėje arba užsisakiau pristatymą, negali būti toks naivus, – nusijuokė Monika .

Adomas pasijuto apgautas ir pažemintas tokio įžūlaus melo. Šventinei vakarienei jis užsisakė pristatymą ir gerai pasėdėjo su tėvais. Monika buvo žavi ir užmezgė su Adomo tėvais pokalbį. Tačiau jaunuolio sieloje vis dar buvo likę nuosėdų.

Praėjo šiek tiek laiko, ir vieną vienišą vakarą Adomas nusprendė vakarienei pasigaminti plovo, bet namų šeimininkė Monika neturėjo prieskonių. Tad jis nusprendė aplankyti kaimynę. Kaimynė pasirodė esanti graži, besišypsanti Marija, kuri maloniai bendravo ir pasidalijo kai kurių patiekalų receptais, be to, turėjo ir prieskonių. Kitą kartą Marija užsuko pati, nes paprašė pataisyti kompiuterį, kuris sugedo ne laiku, o jai reikėjo paruošti ataskaitą darbui. Kaip padėkos ženklą Marija pavaišino Adomą skaniais naminiais pyragais.

Ir taip kartas nuo karto jiedu ėjo vienas pas kitą į svečius. Ir tada Adomas suprato, kad Monika jam visai netinkama mergina, bet Marija, namų šeimininkė, maloni ir rūpestinga mergina, buvo tinkama. Po šešių mėnesių jie susituokė. O Monika, kaip Adomas girdėjo iš savo draugų, toliau ieškojo savo princo.

 

 

 

Rate article
Zibainis
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Monika mėgo gyventi pasiturinčiai. Brangūs drabužiai, brangūs restoranai, kelionės į užsienį, prabangių markių automobiliai. Ji taip pat dažnai lankėsi grožio salonuose ir SPA centruose.