Nelaimingas atsitikimas suartino dvi mylinčias širdis

Po pirmojo pasimatymo su Marku Veronika buvo pasimetusi. Jie kartu buvo pramogų parke, o jis taip mielai laikė ją už rankos, kol jie važinėjosi velnio ratu ir rodė jai gražiausias miesto vietas iš didelio aukščio. Kartu jie suvalgė vieną cukraus vatą už du, o palydėjęs ją namo Markas išdrįso ją pabučiuoti. Dabar Veronika negalėjo išmesti to iš galvos.

Su maišeliu iš parduotuvės ji žingsniavo tamsia gatve, visą laiką galvodama apie vaikiną, su kuriuo susipažino mugėje, iš pradžių susidūrusi dėl dešimties kiaušinių. Ir prie ko tai privedė! Į geriausią pasimatymą jos gyvenime!

Galvodama apie tai, Veronika nusprendė perbėgti per mažą keliuką raudonuoju, nes jau buvo vakaras ir netoliese nesisukinėjo automobiliai. Tai buvo visiška klaida, apie kurią nepagalvojo nei ji, nei automobilio vairuotojas. Jis važiavo degant žaliam šviesoforo signalui ir iš karto nepastebėjo Veronikos, ją partrenkdamas.

Mergina atsibudo ligoninėje, o šalia jos sėdėjo Markas. Jis buvo paskutinis žmogus, kuriam Veronika skambino, o slaugytoja kvailai jam paskambino, manydama, kad jis yra jos brolis arba vyras. Vaikinas nuskubėjo pas ją, kai tik galėjo. Jis padėjo užpildyti dokumentus ir sumokėjo už pirmąją pagalbą. Veronikai buvo sukrėstas smegenų sukrėtimas ir keli sumušimai, be to, ji susilaužė ranką. Po dviejų dienų ji buvo išrašyta iš ligoninės, o Markas buvo tas, kuris parvežė ją namo. Jis kasdien ją lankė, padėjo jai namuose, nes ji negalėjo pati tvarkytis, gamino jai maistą, ir jie dar labiau įsimylėjo vienas kitą.

Per porą mėnesių, kol Veronika sveiko, jie turėjo begalę pasimatymų, kurie tik sustiprino jų jausmus. Tas atsitiktinis susitikimas mugėje ir tas nelaimingas atsitikimas taip sutapo, kad netyčia suvedė juos abu, ir net nespėjus susivokti, jie tapo labai artimi ir negalėjo išsiskirti ilgiau nei dieną.

 

Rate article
Zibainis
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Nelaimingas atsitikimas suartino dvi mylinčias širdis