Nenorėjau užimti draugo namelio kaime. Kas šiais laikais už tai mokėtų didelius pinigus? Bet tada pamačiau ten esančius dvarus ir buvau maloniai nustebintas.

Jau daug metų dirbu nekilnojamojo turto agentu. Parduodu tik butus ir savo gimtajame mieste, nemėgstu važinėti toli, bet kai geras draugas, buvęs bendraklasis, paprašė patarimo ir pakeliui su darbo pasiūlymu, buvo kažkaip nemandagu atsisakyti. Man nepatiko, kad turėjau vykti į kažkokį užmirštą kaimą. Važiuodamas vis galvojau, kam šiais laikais reikia tų kreivų namelių. Žmonės arba perka, arba statosi normalius namus priemiesčiuose, ne už dviejų šimtų kilometrų nuo miesto.

Kai įvažiavome į kaimą, jau buvau šiek tiek nustebęs. Namai iš tiesų buvo gražūs. Visi jie turėjo padorias tvoras, namų stogai blizgėjo ir iš išorės atrodė gražiai ir tvarkingai. Pakeliui į kaimo centrą ant suoliuko nesutikome nė vienos močiutės.

Mane domino gyvenvietė ir apytikslė tokių namų kaina. Draugo namas tikriausiai buvo vienas iš palankiausių ir išoriškai patraukliausių namų šioje vietovėje. Kaip paaiškėjo, ten gyveno jo vienišas dėdė, kuris namą buvo perrašęs jam, o iki jo buvo toli. Kiemas buvo didžiulis, lauke stovėjo vasaros virtuvė ir krosnis, krūvos malkų, gražiai sutvarkyta pašiūrė su lentynomis knygų. Tačiau namas viduje buvo visai puošnus. Nuo plytelių spalvos virtuvėje iki laminuotų grindų. Namo vonios kambarys, karštas vanduo iš boilerio, visi patogumai yra. Aš pats tokio namo neparduočiau. Tegul stovi kaip vasarnamis – puikus variantas, o ir kiemo užtektų iškasti dar vieną baseiną.

Apskritai tikėjausi tipiško kaimo su mediniais namais, o patekau į kažkokią nuostabią turtingą vietą. Namą įkainojome didesne kaina ir jis greitai nupirktas. Draugas buvo labai patenkintas, pirkėjai patenkinti, o aš – verslu.

Dabar svarstau, ar nereikėtų šiek tiek pakeisti specialybės ir imtis tokių namų. Malonu dirbti juose ir su jais – net rodyti juos potencialiems pirkėjams. Ir jie kainuoja nemažus pinigus. Tuoj pat noriu tokio sau, noriu pasistatyti pirtį ir auginti obelų sodą. Galbūt dabar turėsiu tikslą įsigyti tokį namą, nors anksčiau svajojau apie miesto butus.
 

Rate article
Zibainis
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Nenorėjau užimti draugo namelio kaime. Kas šiais laikais už tai mokėtų didelius pinigus? Bet tada pamačiau ten esančius dvarus ir buvau maloniai nustebintas.