Nuėjau į pasimatymą su vaikinu ir nusprendžiau jį išbandyti. Vaikino reakcija privertė mane susimąstyti.

Mano draugė Sara užsiregistravo pažinčių svetainėje. Prieš dvejus metus ji susipažino su nepažįstamuoju. Susitikusi su juo draugė buvo labai nelaiminga. Mes su Sara kartu dirbome darbe, ir ji nėra bloga mergina. Jai, kaip ir man, dvidešimt ketveri. Ji jau septynerius metus gyvena Italijoje ir susitikinėja tik su italais. Darija ieško savo likimo, bet ne viskas jai sekasi.

– “Man nusibodo! Man nusibodo tie vyrai!” – piktinasi jos draugė.

– “Kas dabar atsitiko?

– Jis vis dar tas pats…

Sara vertina savo potencialius vyrus per pasimatymus restorane. Jei vyras pasiūlo pasidalyti vakarienės sąskaitą po lygiai, jis įskaudintas.

Kas nutiko šį kartą?

– Mes vėl susitikome, per pasimatymą. Jis atrodė labai mandagus ir malonus. Jis mokėjo gerai pajuokauti.

Po vakarienės jis paprašė manęs atnešti sąskaitą. Pasakiau jam, kad piniginę palikau namuose. Ir žinote, ką jis pasakė? “Nieko tokio, pinigus į mano banko kortelę galėsite pervesti vėliau”.

Aš labai nustebau. Jūs tikrai taip galite padaryti! Štai kokie vyrai yra. Galbūt šiuolaikiniame pasaulyje normalu, kad moteris moka už save. Juk tai rodo jos nepriklausomybę. Bet ar tai vyriškas dalykas? Mano vaikinas ir aš manome, kad tai keistas dalykas.

Kaip manote, ar vyras turėtų mokėti už moterį kavinėje ar restorane?

Rate article
Zibainis
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Nuėjau į pasimatymą su vaikinu ir nusprendžiau jį išbandyti. Vaikino reakcija privertė mane susimąstyti.