Nuo uragano “Izaokas” išgelbėta voverė Džilė atsisako užmigti be savo meškiuko

Žavūs augintiniai užkariauja “Instagram”. Jei dar nesekate voverės Jill, tuomet daug ką praleidžiate. Kalbant apie populiarumą, galima tikėtis, kad šunys ir katės įtemptai varžysis dėl “Instagram” sosto. Tačiau, tiesą sakant, atrodo, kad šunys laimi “Instagram” mūšį. Jiffpom (rudas Pomeranijos šuo) buvo paskelbtas populiariausiu Instagramo augintiniu, turinčiu daugiausiai sekėjų. Na, o kačių mylėtojai neturėtų dūsauti, nes 2-oji vieta priklauso katei Nalai. Nors tarp 10 populiariausių augintinių įžymybių daugiausia yra šunų, tarp jų yra vienas, kuris buvo tikrai netikėtas. 6-ąją vietą užima žavi voverė, kurios Instagramo rankena – this_girl_is_a_squirrel.

Kuo ši miela voverė skiriasi nuo kitų “Instagram” augintinių įžymybių? Voverė Jill buvo išgelbėta nuo uragano “Izaokas”, kuris 2012 m. rugpjūtį smogė Luizianoje. Pasak jos šeimininkų, ji iškrito iš savo lizdo parduotuvės metu, todėl jiems teko laikinai ją parsigabenti namo ir ja pasirūpinti. Galiausiai jai labai patiko naujuose namuose, o šeima džiaugėsi galėdama pasilikti ją kaip augintinę. Dabar jai jau 7 metai ir nuo to laiko ji nuėjo tikrai ilgą kelią – nuo išgelbėtos voverės iki interneto žvaigždės.

Voverė Džilė turi mylinčius šeimininkus, tai įrodo jos prabangus gyvenimo būdas. Ji švenčia savo gimtadienius, dėvi madingus drabužėlius, mėgaujasi gardžiais užkandžiais ir net atostogauja su šeima.

 

 

 

Kaip ir visi kiti jos amžiaus vaikai, voverė Džilė taip pat turi mėgstamiausią žaislą. Iš nuotraukų jos “Instagram” puslapyje matyti, kad ji ir jos pliušinis meškiukas yra neišskiriami. Miela voverytė taip prisirišusi prie savo pliušinio gyvūnėlio, kad be jo net negali užmigti. Žavinga voverė glaudžiasi prie miniatiūrinio meškiuko; nieko negali būti mieliau už tai.

Pažvelkite į keletą jos nuotraukų kartu su savo pliušiniu meškiuku. Tikimės, kad galite susidoroti su šia mielumo perkrova!

Rate article
Zibainis
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Nuo uragano “Izaokas” išgelbėta voverė Džilė atsisako užmigti be savo meškiuko