Nuomininkai tarsi bandė manimi atsikratyti, priversdami išsikraustyti ir grasindami man pasirašyta sutartimi.

Visą gyvenimą gyvenusi tame pačiame trijų kambarių bute, iš pradžių su tėvais, paskui su vyru ir vaikais, visai nenorėjau jo palikti. Tai buvo mano tėvų namai ir apskritai vieta, kuri man buvo brangi. Ten tiek daug visko vyko, kad negalėjau parduoti buto. Ir mokėti už jį vienai man buvo sunku. Iš dalies padėjo mano sūnus, bet jis turėjo savo vaikų, o apie juos reikėjo galvoti. Taigi man kilo mintis išnuomoti vieną ar du kambarius. Pagalvojau, kad jei bute turėsiu kaimynų, gausiu pakankamai už nuomą – užteks ir komunaliniams mokesčiams, ir kitoms reikmėms.

Pats ieškoti negalėjau, o sūnus nenorėjo vargintis, todėl pagal skelbimą, kurio lapelis buvo priklijuotas už durų, susiradau nekilnojamojo turto agentą. Jis atrodė geras žmogus, nors norėjau imti padorų procentą. Tačiau per savaitę jis man surado jauną šeimą su dviem nelabai mažais vaikais. Buvau daugiau nei patenkintas. Ir žmonės, aišku, atsakingi, nes jie jau tėvai, o vaikams daugiau nei ketveri, dėl to nebus bemiegių naktų.

Iš pradžių viskas atrodė puiku. Iškart pasirašėme šešių mėnesių sutartį. Nežinau, kodėl taip skubėjau, bet dėl avanso man susisuko galva. O paskui pirmąją savaitę nuomininkai pradėjo su manimi elgtis nemandagiai. Jie reikalavo dalytis virtuve, kad Samanta galėtų gaminti maistą be manęs, ir norėjo, kad dalyčiausi svetaine ir televizoriumi su vaikais, kurie norėjo žaisti. Iš esmės leidau jiems viską daryti, nes norėjau atrodyti kaip normalus žmogus, o tai privertė juos atsisėsti man ant sprando.

Norėdamas kuriam laikui nuo jų pabėgti, išvažiavau dienai ar dviem aplankyti sūnaus, bet nuomininkų neįspėjau apie tikslią grįžimo datą. Ir ne veltui. Ką tik buvau užklupęs Samantą ir vaikus mano kambaryje rausiantis po mano daiktus.

Kilo skandalas, pareikalavau, kad jie išsikraustytų, bet Samantos vyras priminė, kad pasirašėme sutartį ir aš turėsiu sumokėti du šimtus procentų viso nuomos mokesčio, kurį jie mokėjo ir tik planavo mokėti. Visų pirma aš neturėjau tiek pinigų.

Tuomet ir teko skųstis sūnui. Jis išbarė mane, kad įsivėliau, kad susiradau įtartiną nekilnojamojo turto agentą. Jis asmeniškai išstudijavo sutarties kopiją ir padarė išvadą, kad mes turėjome teisę juos iškeldinti anksčiau, sumokėdami daug mažesnę kompensaciją. Norėdamas mane apginti, jis pasiėmė laisvą dieną ir atvyko į mano namus. Prisistatė buto pirkėju ir paprašė jų skubiai išsikraustyti. Į jų prieštaravimus dėl sutarties jis pažadėjo sumokėti minimalią baudą už likusius tris mėnesius, kuriuos jie turėjo gyventi pas mane.

Kadangi tai buvau ne aš, o suaugęs, rimtas vyras, šeima negalėjo daug ginčytis. Šiaip ar taip, jų išsikraustymas buvo atidėtas, dėl to aš su vaikais turėjau likti dar pusantro mėnesio, bet mano sūnus sumokėjo dar mažiau ir davė gerą smūgį į ausį bjauriam nekilnojamojo turto brokeriui už tai, kad tokius žmones apgyvendino kartu su beginkliais seneliais.

Rate article
Zibainis
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Nuomininkai tarsi bandė manimi atsikratyti, priversdami išsikraustyti ir grasindami man pasirašyta sutartimi.