Nusprendžiau pasirūpinti savo ateitimi ir taip tapau priešu savo tėvų akyse.

Kai žmonėms su jumis gerai, jie jus myli ir gerbia. Tuo įsitikinau savo kailiu. Jei kas nors nepavyksta, rizikuojate tapti didžiausiu savo priešu. Vis dar jaučiuosi blogai dėl to, ką su manimi padarė mano šeima. Kol finansiškai juos rėmė, jiems buvau reikalingas, o paskui viskas pasikeitė. Vos tik nusprendžiau pasirūpinti savimi, jų akyse tapau savanaudė.

Man trisdešimt treji metai. Ir esu įsitikinusi, kad iki tokio amžiaus vaikai tikrai turėtų gyventi be tėvų. Jie ir taip didžiąją gyvenimo dalį praleidžia augindami savo vaikus, todėl senatvėje jiems reikia poilsio ir ramybės. Aš taip pat sunkiai dirbau ir man pavyko įgyvendinti didžiausią savo svajonę. Man pavyko sutaupyti pirmąją paskolos nuosavam būstui įsigyti įmoką. Taigi tapau vieno kambario buto naujame name savininku. Mano džiaugsmui nebuvo ribų.

Kai įsikėliau, nusprendžiau šį įvykį atšvęsti su artimiausiais žmonėmis – tėvais ir seserimi.

Norėjau, kad mama ir tėtis džiaugtųsi mano sėkme. Be to, vis dar padėjau tėvams mokėti už sesers mokslą. Dabar ji mokosi paskutiniame kurse universitete ir net susirado darbą, todėl prie stalo iškėliau klausimą, kad sesuo pagaliau turėtų pati susimokėti už savo išsilavinimą. Aš taip pat turiu kurti savo gyvenimą ir mokėti mėnesinę nuomą. Po dešimties metų turėsiu rūpintis savo tėvais ir padėti jiems finansiškai. Logiška, kad ši užduotis ateityje teks man, o ne jaunesnei seseriai.

Tačiau nesitikėjau tokios savo šeimos reakcijos. Mano sesuo ėmė šaukti, kad galvoju tik apie save, ir pavadino mane savanaude. Jos nuomone, dabar ne laikas pirkti butą, kol ji dar studijuoja. Ji nesitikėjo, kad taip pasielgsiu, o jei taip būtų pasielgusi, nebūtų įstojusi į universitetą. Vis dar jaučiausi kaltas, kad mano sesuo įgyja išsilavinimą.

Užuot džiaugęsi dėl manęs, mama ir tėtis palaikė mano seserį, sakydami, kad dabar jie nėra pasirengę mokėti už jos mokslą, nes planuoja pirkti naują automobilį.

Po to su tėvais ilgai apie tai kalbėjomės. Jie pavadino mane nedėkingu savanaudžiu žmogumi. Nė vienas iš jų niekada nepasveikino manęs nusipirkus butą.

 

Rate article
Zibainis
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Nusprendžiau pasirūpinti savo ateitimi ir taip tapau priešu savo tėvų akyse.