Pirmaisiais metais apsigyvenau pas vienišą senelį. Jis elgiasi keistai ir mane gąsdina.

Mano tėvai labai apsidžiaugė, kai norėjau apsigyventi pas senelį iškart po to, kai buvau priimtas. Namuose, be manęs, buvo dar trys vaikai, todėl mums buvo ankšta, o mano senelis pastaruoju metu gyveno vienas mažame dviejų kambarių bute. Vaikystėje mes su broliais ir seserimis dažnai jį lankydavome, bet pastaruoju metu neturėjau laiko pasimatymams – mokslai, draugai, reikalai.

Tėvai džiaugėsi pirmiausia dėl manęs ir mano noro gyventi savarankiškai, o paskui – dėl senelio. Jis nebūtų vienišas, aš tvarkyčiau namus, padėčiau su maistu ir pasirūpinčiau, kad jis nepamirštų išgerti vaistų.

Tėtis padėjo man pervežti kai kuriuos daiktus, kompiuterį, drabužius ir pan. Iš pradžių atrodė, kad senelis labai džiaugiasi mano persikraustymu – jis paruošė man šventinę vakarienę, klausinėjo visko apie mano mokslus ir pan.

Jo elgesyje nepastebėjau nieko įtartino. Jis man atrodė normalus. Visai kaip tada, kai buvau vaikas. Keistenybės prasidėjo vėliau, kai pradėjau išvažiuoti į universitetą, o grįžęs neradau kai kurių savo daiktų. Iš pradžių buvau įsitikinusi, kad kažką įmečiau į skalbyklę ir kad iš tikrųjų neišsinešiau iš namų, bet paaiškėjo, kad senelis mano drabužius nusitempė į savo kambarį. Jis taip pat neleido man nieko gaminti, įtikinėdamas, kad senelė niekada nemėgo svetimų žmonių virtuvėje, todėl aš neturėjau teisės ten gaminti. Jei ko nors noriu, turiu užsisakyti, o jis man pagamins. Jis nepripažindavo ir kavinių maisto. Prieidavo iki to, kad turėdavau į savo kambarį slapčia įsinešti picą ar ką nors kita, kad jis to nesužinotų ir neišmestų.

Tačiau vieną vakarą, praėjus trims savaitėms po persikraustymo, jis mane labai išgąsdino. Aš miegojau įeinamame kambaryje, o senelis buvo kitame kambaryje. Žinojau, kad jis gali praeiti pro šalį, jei nueis į virtuvę ar vonią, bet buvo baisu pabusti vidury nakties ir netyčia susidurti su jo intensyviu žvilgsniu. Jis tiesiog stovėjo virš mano lovos ir žiūrėjo į mane. Jam prireikė nemažai laiko, kad suprastų, jog ir aš pabudau ir jį matau.

Kai prisimenu, man vis dar kyla žąsies oda. Jau bijojau miegoti jo namuose. Ir kartu buvo gėda prašyti, kad jis persikeltų gyventi pas mano tėvus. Jie ir taip perpildyti, tad kur dar galėjau eiti? Visi tik išsižiojo dėl mano persikraustymo.

Norėčiau, kad greičiau sugalvočiau ką nors dirbti arba susirasti vaikiną, su kuriuo galėčiau ką nors kartu išsinuomoti. Nes jaučiu, kad su seneliu ilgai neišsilaikysiu. Jis mane tikrai gąsdina.
 

Rate article
Zibainis
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Pirmaisiais metais apsigyvenau pas vienišą senelį. Jis elgiasi keistai ir mane gąsdina.