Po skyrybų mano sūnaus buvusi žmona liko gyventi mano bute. Paprašiau savo uošvės palikti butą, o po to Alisa įsižeidė ir uždraudė man matytis su anūkais….

Prieš metus mano sūnus išsiskyrė su žmona ir išėjo su kita moterimi. Nuo to laiko mano santykiai su buvusia uošve pablogėjo. Man buvo uždrausta bendrauti su anūkais, negaliu jiems net paskambinti, matyt, svainė mane užblokavo. Suprantu, kad tarp mano sūnaus ir jo uošvės nesusiklostė santykiai, tačiau tai nedraudžia man būti močiute. Kodėl turėčiau drausti anūkams bendrauti su manimi? Anksčiau juos lankydavau kiekvieną savaitę, leisdavau su jais laiką, eidavau į parką. Vyriausiajai anūkei dabar 11 metų ir ji mane prisimena, bet trejų metų anūkas vargu ar mane prisimins. Dabar vaikai gyvena su Alisos tėvais, todėl pažįstu tik vieną močiutę.

Nuo pat pradžių buvau prieš jų skyrybas ir net dariau, ką galėjau, kad padėčiau sūnui ir marčiai susitaikyti. Alisa įsižeidė, kad paprašiau jos išeiti iš mano buto. Dviejų kambarių butą paveldėjau iš savo motinos. Po vestuvių sūnus ir uošvė persikėlė į jį. Po skyrybų mano sūnus neišvarė buvusios žmonos iš namų, bet išėjo gyventi pas dabartinę žmoną. Ji turi savo butą, kuriame gyvenu aš. Jie jau buvo oficialiai išsiskyrę, bet uošvė vis tiek toliau ten gyveno. Tačiau įdomiausia tai, kad ji neketino mūsų palikti.

Man pasidarė nuobodu, todėl ėmiau pranešti Alisai, kad atėjo laikas išsikraustyti. Iš pradžių atsitiktinai bandžiau jos paklausti, ar ji ketina ieškotis darbo ir kur ketina gyventi. Alisą gana nustebino mano susidomėjimas. Ji atsakė, kad neketina keisti gyvenamosios vietos. Pasakiau, kad ji turi laiko susikrauti daiktus ir kad mes padėsime jai viską perkelti pas tėvus.

Alisa yra iš mažo miestelio. Jos tėvai gyvena vieno kambario bute, todėl jai ir jos vaikams nėra vietos. O jos vyriausiajai anūkei teks keisti mokyklą. Aš viską puikiai suprantu, bet mes nesame tokie turtingi, kad atiduotume butus dėl kieno nors patogumo. Ir mano prosenelė dėl to mane įžeidė.

Juk neišmesiu jos į gatvę, Alisa turi tėvus, kurie gali pasirūpinti savo vienintele dukra. Kol mūsų vaikai gyveno kartu, mano uošvės tėvai niekada jiems nepadėjo. Visada viską darydavome mes. Dabar jų eilė rūpintis dukra ir anūkais.

Jie pagaliau susipakavo savo daiktus. Mes su vyru padėjome savo uošvei ir nuvežėme ją su vaikais pas jos tėvus. Po to nustojome bendrauti. Negalime susisiekti vienas su kitu telefonu. Planuoju išnuomoti savo butą, kad išėjusi į pensiją turėčiau papildomų pajamų.

Labai pasiilgstu anūkų. Mano sūnus sakė, kad ir jis prarado galimybę bendrauti su savo vaikais. Jie su mano buvusia žmona bendrauja tik dėl vaikų išlaikymo. Naujienas apie anūkus sužinome iš kitų žmonių. Labai jų pasiilgstu. Tiek daug laiko praleidome su jais, o dabar neturime nieko.

Rate article
Zibainis
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Po skyrybų mano sūnaus buvusi žmona liko gyventi mano bute. Paprašiau savo uošvės palikti butą, o po to Alisa įsižeidė ir uždraudė man matytis su anūkais….