Sakoma tiesa: Mes visko turime, bet to nepastebime ir neįvertiname.

Maksas ir aš buvome pamišę dėl vienas kito, kai buvome jauni. Negalvojome apie šeimą, ateitį ar vaikus, tiesiog mėgavomės savo santykiais. Net kai susituokėme, tai buvo vien dėl to, kad jis manęs daugiau nepavydėtų ir tikrai žinotų, jog esu jo. Buvome iš tiesų įsimylėję ir degėme meile daugelį metų. Tikriausiai taip būtų tęsęsi labai ilgai, jei tik mano mama nebūtų bandžiusi mums sukurti vaikų. Ji primygtinai reikalavo, kad taptume tėvais, kad visi jos pažįstamų vaikai jau turi šeimas, o mes vieninteliai sėdime vieni.

Maksas neprieštaravo kūdikiui, o aš iš esmės irgi neprieštaravau. Tačiau gimus dukrai mūsų santykiai sustojo. Aš rūpinausi kūdikiu, Maksas nuolat būdavo išvykęs į darbą arba su draugais, ir mes pamažu nutolome vienas nuo kito. Man atrodė, kad jis manęs nebemyli, nebesirūpina manimi, nebekreipia į mane dėmesio. Kūdikis taip pat nesukėlė jam daug emocijų. Žmonės parke buvo emocingesni! Ten ir susipažinau su Filipu.

Jis buvo pamišęs dėl mano dukters ir nuolat žarstė man komplimentus, o aš mainais vaišindavau jį kava arba limonadu. Iš pradžių buvome labai draugiški, bet norėdama priversti vyrą pavydėti, pati flirtavau su kitu vyru. Maksas, žinoma, to nematė ir nežinojo, bet tai tenkino mano ego. Ir tai taip “paguodė”, kad Filipas įkalbėjo mane palikti vyrą. Vyras nenorėjo kūdikio, o aš mielai išgąsdinau Maksą ne tik savo pasitraukimu, bet ir atsakomybe, kuri būtų užgulusi jo pečius dėl dukros.

Maksas niekada neprašė manęs persigalvoti ir tikrai neprašė. Jis tik paklausė, ar tikrai myliu kažkokį vaikiną iš parko, ir aš atsakiau teigiamai, nes norėjau jį sujaudinti.

Tai nepadėjo. Maksas mane atleido, o aš po dviejų mėnesių palikau Filipą. Labai gailiuosi, kad neįvertinau to, ką mano vyras padarė dėl manęs ir kūdikio. Nors pastaruoju metu jis atrodė šaltesnis, tačiau tik todėl, kad sunkiai dirbo, kad mus aprūpintų, ir vis tiek būdavo dienų ir vakarų, kai vėl jausdavausi labiausiai mylima. Ir iškeičiau jas į kažkokį Pilypą, kuris manė, kad jis per daug savęs…

Pasiilgau ne tik dukters, bet ir buvusio vyro. Negaliu jų susigrąžinti, nes nenoriu prašytis namo, o Maksas niekada gyvenime man nieko nepasiūlys. Jau pasakiau jam, kad palikau vaikiną, bet jis nereagavo. Ar jis taip įsižeidė, ar tiesiog šaltai elgiasi su manimi ir leidžia suprasti, kad negali jo atgauti?

 

 

 

Rate article
Zibainis
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Sakoma tiesa: Mes visko turime, bet to nepastebime ir neįvertiname.