Senelis įtikina mane ir mano žmoną nepirkti buto, nes jis mums atiduos savo. Bet kada tai bus?

Buvau labai laimingas, kad vedžiau būdamas dvidešimt šešerių. Ilgai tai planavau, bet paskui mano mergina persigalvojo, arba aš išvykau į užsienį, arba mes tiesiog nesutarėme. Bet kai sutikau Moniką, iškart supratau, kad ji yra mano žmogus. Mes susitikinėjome tik keturis mėnesius, o tada aš jai pasiūliau.

Abu dirbame banke, turime šiek tiek pinigų ir santaupų, taip pat planų ateičiai. Tikrai norime vaikų. Tačiau būtų gerai, kad pirmiausia susirastume būstą. Apie planus imti būsto paskolą papasakojau savo šeimai, ir jie nelabai gerai tai priėmė. Mano mama mano, kad kol kas galime likti gyventi pas juos ir tiesiog taupyti pinigus, kol gausime gerą pasiūlymą dėl buto. Bet kaip ji tai įsivaizduoja? Mano mama, tėvas ir mano mažoji sesutė ten ir taip turi du kambarius. Ar mes turime gyventi koridoriuje?

Senelis irgi prisijungė. Jis nenori, kad Monika ir aš išleistume pinigų. Jis žada man ir jai, kad atiduos mums savo butą. Monika, atrodo, net susidomėjusi, nes remontas vis tiek pigesnis nei naujo būsto pirkimas, bet ji nemano, kad senelis toks senas, koks jis yra. Jam šiek tiek mažiau nei septyniasdešimt, o jis gana stiprus ir sveikas vyras. Kas žino, kada tas butas mus pasieks…

O aš nenoriu gyventi su niekuo iš giminaičių, o jei nuomosimės butą, ilgai užtruks, kol susitaupysime nuosavam. Apskritai neaišku, ką ir kaip daryti, kaip elgtis, kieno klausyti. Gal, na, ir vis tiek imti būsto paskolą?

 

Rate article
Zibainis
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Senelis įtikina mane ir mano žmoną nepirkti buto, nes jis mums atiduos savo. Bet kada tai bus?