Septyni etapai santuokiniame gyvenime

Ar žinojote, kad svarbiausios savybės meilėje yra ištikimybė ir kantrybė? Jei dėl kažkokių priežasčių jūs nusprendėte, kad tarp jūsų daugiau nėra meilės, tada žinokite, kad jūs tos meilės net nepatyrėte.

Kad tai suprastumėt, mes siūlome susipažinti su etapais, iš kurių susideda santuoka, ir tik tada jūs suprasite, kad tikri jausmai atsiranda tik po daugybės metų.

1. Saldainių-puokščių romanas
Šiame etape vyrus ir moteris ima veikti hormonai, nuspalvinantys aplinkinį pasaulį ryškiomis spalvomis. Hormonų dėka partneris jums atrodo idealus. Šių hormonų poveikis panašus į narkotinį apsinešimą.

2. Persisotinimas
Žmogus pradeda matyti realų pasaulį, emocinis tornadas jo sieloje nusiramina ir partneriai palaipsniui ima priprasti vienas prie kito. Tada jie ima elgtis natūraliau.

3. Pasibjaurėjimas
Šis etapas ateina į visus ilgalaikius santykius. Tuo metu žmogus pastebi visus partnerio trūkumus, ir tai dažna tampa barnių ir skandalų priežastimi.

4. Kantrybės
Šis etapas suteikia partneriams išminties. Nežiūrint į tai, kad konfliktai būna, jie mažiau dramatiški, nes partneriai supranta, kad barniai baigiasi, o santykiai tęsiasi.

5. Pareiga ir pagarba
Partnerius aplanko tikras jausmas, jie pradeda jausti vienas kitam meilę. Šiame etape norisi atiduoti partneriui viską, nieko neprašant iš jo.

6. Draugystė
Šiame etape tarp partnerių formuojasi tikras artumas, jie pradeda pasitikėti vienas kitu. Šis etapas atveria kelią į tikrą meilę.

7. Tikroji meilė
Norint išgyventi tikrą meilę, porai tenka praeiti kartu ilgą kelią, sunkius gyvenimo etapus ir situacijas. Tikra meilė niekada neateina staiga, jai žmogus turi subręsti ir visiškai sunaikinti savo egoizmą.

 

Rate article
Zibainis
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Septyni etapai santuokiniame gyvenime