Septyniolikmetė klasiokė susitikinėjo su vedusiu vyru ir galiausiai susilaukė. Bet ar ji laiminga?

Rebeka buvo iš neturtingos šeimos, be to, gyveno pas tetą, nes mama nuolat būdavo darbe, negalėjo ir nenorėjo rūpintis dukra, todėl atidavė ją prižiūrėti seseriai. Iš pradžių Rebeka buvo mylima dukterėčia, bet kai šešiametė teta susilaukė savo dukters, visi vėl pamiršo Rebeką. Dėl to būdama penkiolikos ji nuolat kalbėjo tik apie vaikinus, pasimatymus, kuriuose buvo, gautas žinutes. Ji nesigėdijo, sakydavo, kad nori susirasti ką nors labai turtingą ir kuo greičiau ištekėti, kad tik galėtų išsikraustyti iš tetos namų ir gyventi geresnėje vietoje.

Aš buvau praeinantis draugas Rebekos gyvenime, labiau panašus į tai, kad buvome priversti kalbėtis per pertrauką ar sporto pamoką, kai pamiršdavome uniformas. Visada kikendavau į jos žodžius apie berniukus, bet nepalaikydavau jos noro su kuo nors būti. Tačiau Rebeka niekada nesiklausė, o paskutiniaisiais metais ji pasidalijo su mumis “puikia žinia” – ji rado tą vienintelį. Jis turtingas, gražus, aštuoneriais metais už ją vyresnis ir turi žmoną, bet kam tai rūpi?

Jos buvo neįmanoma nuo nieko atkalbėti, ji buvo nepalenkiama ir manė, kad turtingas pasakų princas yra tobulas, nors ir turi kitą moterį. Rebeka ir kitos bendraklasės stebėjo merginas savo meilužio profilyje, ieškojo jo žmonos profilio, o kai rado, Rebeka pati parašė konkurentei, prisipažindama, kad meilužė. Kaip įrodymą ji paskelbė savo ir susirašinėjimo nuotraukas.

Ji pasiekė savo ir abu išsiskyrė. Kadangi mokykla buvo pasibaigusi, nežinojau, ar Rebeka galiausiai ištekėjo už to vyro ir visų spąstų, ir man tai nebuvo labai įdomu. Taip jau atsitiko, kad susidūrėme grožio salone ir ji pati apie tai užsiminė. Ji atrodė labai prižiūrėta ir turtinga, bet ne dėl vedusio sužadėtinio.

– Jis pasirodė esąs šykštuolis. Jis pyko, kad aš jį atskyriau nuo žmonos, ir smurtavo, – Rebekos lūpose šmėstelėjo lengva šypsena, turėjusi susilpninti jos žodžių rimtumą. – Taigi aš jį palikau. Vis dar nesu ištekėjusi, bet man to ir nereikia – turiu puikų darbą ir galiu pati nusipirkti daiktų. Pasirodo, tai daug geriau nei persekioti vyrus.

Taigi, tai buvo jos nuomonės pasikeitimas po to, kai ji padarė žmonių sielvartą (o gal ne?)…

 

 

Rate article
Zibainis
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Septyniolikmetė klasiokė susitikinėjo su vedusiu vyru ir galiausiai susilaukė. Bet ar ji laiminga?