Štai ką aš suvokiau, kai neištekėjau iki 40-ies

Šio pasakojimo herojei vos daugiau, nei 42 metai. Tarp mūsų yra žmonių, kuriems vienatvė nekelia diskomforto. Būdama keturiasdešimt dvejų mūsų herojė lieka viena, ir ji sutiko, papasakoti skaitytojams, kas jai patinka jos gyvenime, o kas ne.

Jau būdama dvidešimties žinojau, kad niekada neturėsiu nei vyro, nei vaikų. Aš urėjau vyrų, bet aš niekada nelaikiau tų santykių pačiais svarbiausiais savo gyvenime, skirtingai, nei mano draugės. Dauguma mano pažįstamų moterų visada svajojo ištekėti – tai buvo jų pagrindinis tikslas, kurio jos siekė ir sėkmingai pasiekė. Dabar aš puikiai suprantu, kad tiesiog tuo metu aš nesutikau vyro, kurį būčiau mačiusi, kaip savo būsimą vyrą.

Vienišos damos neturi teisės daryti kvailysčių, nes jos savarankiškai planuoja savo gyvenimą. Dauguma mano ištekėjusių draugių draugauja daugiausia su tokiomis pat ištekėjusiomis moterimis, kaip jos. Todėl man labai dažnai tenka prisitaikyti prie jų, kad su jomis susitikčiau, ir tie susitikimai dažniausiai būna per pietų pertraukas, kartu pietaujant. Nežiūrint, kad man dažnai būna neramu dėl savo ateities, aš vis tiek manau, kad tokia rizika kur kas geriau, nei būti priklausomai nuo vyro ne tik finansiškai, bet ir moraliai. Jei tu esi vieniša, tai nėra kam tave palikti.

Nenoriu jūsų tikinti, kad vienatvė – tai amžina šventė, nes kartais tu neturi net kam pasiguosti, tik savo katinui. Svetimos vestuvės tau nuolat primena, kad tavo gyvenimas labai skiriasi nuo visų priimto scenarijaus.

 

Rate article
Zibainis
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Štai ką aš suvokiau, kai neištekėjau iki 40-ies