Sutuoktiniai davė savo dukrai butą, o mūsų sūnus dabar privalo mokėti už jo remontą. Šie žmonės tokie klastingi!

Dar prieš vestuves jaunoji pora aptarinėjo galimybę įsigyti nuosavą butą. Alisos tėvai pažadėjo duoti jai pinigų ir sumokėti pusę sumos, o Benas norėjo likusią dalį skirti iš savo santaupų ir imti paskolą. Jis manė, kad per porą metų galėtų be jokių problemų ją išmokėti, tačiau jie su žmona turėtų bendrą butą, o ištikus kokiai nors bėdai abu turėtų į jį pretenzijas, nė vienas iš jų nebūtų pasiėmęs viso buto sau. Tai buvo pakankamai sąžininga, ir mano sūnus buvo pasirengęs dėl to mokėti palūkanas.

Žinoma, kvaila galvoti apie skyrybas prieš santuoką, bet šiais laikais visko gali nutikti, ir geriau būti visiškai pasiruošusiam, nei likti be nieko.

Mes palaikėme sūnų tokiame sprendime, sužadėtiniai iš pradžių taip pat, o paskui staiga, likus porai savaičių iki vestuvių, jie jaunavedžiams įteikė prabangią brangią dovaną – patys nupirko butą. Jie turėjo galimybių, todėl ir padarė tokią dovaną. Tik bėda ta, kad jie nusipirko butą ir jis įregistruotas jų dukters vardu, atitinkamai tai jau nebe bendra nuosavybė, o tik dukrytės nuosavybė. O tuo pačiu sužadėtiniai dar reikalauja, kad sūnus “tik sumokėtų už remonto darbus ir nupirktų baldus. Su buto kaina, žinoma, nepalyginama, bet nematau didelės naudos. Ar jis dabar paims paskolą, viską išleis, o paskui viską paliks savo atžalai? Tokie gudrūs sutiktiniai, tiesiog negaliu!

Bet mano uošvė yra laiminga ir piktinasi, kad mano sūnus vis dar nėra laimingas. Tuo tarpu mano uošvė tvirtina, kad be remonto vestuvių nebus, ir aš bijau, kad viskas nesusiklostytų ir meilės reikalai dėl šio buto nevirstų nesantaika…

 

Rate article
Zibainis
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Sutuoktiniai davė savo dukrai butą, o mūsų sūnus dabar privalo mokėti už jo remontą. Šie žmonės tokie klastingi!