“Tai yra mano vyro meilužė. Ir vaikas, kurį ji pagimdė, yra jo. Bet aš jam seniai atleidau”, – pasakė Samanta.

Oi, man patinka televizijos laidos ir filmai, kuriuose galima tiesiog verkti. Jau penkiolika metų dirbu gimdymo namuose, todėl mačiau daugybę dalykų. Bet tai niekis, palyginti su tuo, ką neseniai mačiau… Šios istorijos tikrai niekada nepamiršiu.

Buvo dešimta valanda ryto. Su draugėmis gėrėme kavą ir ėjome į savo palatas. Samanta, maloni, mandagi ir miela mergina, atėjo pirmoji. Jai jau buvo jaučiami lengvi sąrėmiai, todėl gydytojas sakė, kad ji gimdys po trijų keturių valandų. Per gimdymą moteris beveik nešaukė ir atidžiai vykdė visus gydytojo nurodymus, kad niekam netrukdytų ir nekeltų mums nereikalingų rūpesčių. Taigi gimė sveikas kūdikis.

Kita į ligoninę atvyko Monika. Visi iš karto atkreipė į ją dėmesį. Ir teisingai! Įspūdinga brunetė mėlynomis akimis. Ji čia atvyko brangiu automobiliu, priešingai nei Samanta, kurią atvežė taksi. Apgyvendinome jas toje pačioje palatoje.

Iškart supratau, kad šios moterys viena kitą pažįsta. Maniau, kad jos senos draugės, bet klydau. Monikai įėjus į palatą, Samantos laiminga veido išraiška dingo. Kambaryje buvo juntama įtampa.

Samanta gimdė pirmoji. Viskas praėjo gerai, ir po kelių valandų gimė žavi gražuolė Ana. Vėliau į ligoninę buvo nuvežta ir Monika. Tuomet nusprendžiau paklausti Samantos, iš kur ji pažįsta Moniką.

– Kaip gerai mes viena kitą pažinojome. Tai didelis žodis! Ši moteris yra buvusi mano vyro meilužė. Iš karto sužinojau apie romaną su ja. Ir vos tik spėjau atleisti vyrui, mus paguldė į tą pačią palatą, – liūdnai kalbėjo Samanta.

“Tada Monika pagimdė. Tačiau jos kūdikis buvo labai silpnas. Berniukas negalėjo pats kvėpuoti, jis iš karto buvo išsiųstas į intensyviosios terapijos skyrių. Monikai buvo pasakyta, kad jis visą likusį gyvenimą turės sveikatos problemų. Tai išgirdusi moteris iš karto pareiškė, kad neketina auginti šio vaiko ir nori jo atsisakyti. Po pusvalandžio palikimas jau gulėjo ant gydytojo stalo, o Monika važiavo namo.

Ši situacija mane labai papiktino. Tada apie tai papasakojau Samantai. Ji buvo sukrėsta to, ką išgirdo, ir tada surinko savo vyro numerį. Laikas bėgo, ir Samanta man pasakė, kad jie nori įsivaikinti berniuką.

Netrukus berniukas buvo išrašytas, o laiminga Samanta grįžo namo su dukra ir sūnumi.
Vis dar negaliu patikėti, kad pasaulyje yra vietos geriems darbams. Kaip galima iškeisti gerą žmoną į šią senmergę? Vyrai, apie ką galvojate, kai metatės į tokių moterų glėbį?

 

 

Rate article
Zibainis
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

“Tai yra mano vyro meilužė. Ir vaikas, kurį ji pagimdė, yra jo. Bet aš jam seniai atleidau”, – pasakė Samanta.