Tėvai savo dukrai norėjo geriausio, todėl vieną po kitos naikino jos santuokas

Angelina buvo vienintelis tėvų vaikas, todėl jos tėvas ir motina labai stengėsi savo dukrai užtikrinti geresnį gyvenimą. Jie nuo pat vaikystės jai daug leido, visada išleisdavo jai daug pinigų ir niekada nieko neatsisakydavo, palaikydavo ją net ir kvailiausiuose sprendimuose. Jie jai nuolaidžiavo visur, išskyrus asmeninį gyvenimą. Laikydami savo dukrą deive, ne ką mažesne už visatos centrą, jie negalėjo leisti jai ištekėti už bet kokio žmogaus. Taigi jos vaikinai buvo griežtai atrinkti, o kai reikėjo tuoktis, tai nesustojo.

Pirmasis jos vyras buvo nuostabus vaikinas, bet gudrus ir verslus, visada norintis turėti savo verslą, puoselėjantis ambicijas, o Andželinos tėvui visai nepatiko investuoti į tingią atžalą. Bijodamas, kad jis pradės prašyti žmonos pinigų verslui, tėvas darė viską, kad jiedu neišsiskirtų. Jis šmeižė juos vienas prieš kitą, ir jų santuoka netruko ilgiau nei pusantrų metų.

Mano antrasis vyras buvo labai turtingas ir gražus, bet mama iš karto pasakė, kad jis ją apgaudinės. Tai buvo užrašyta ant jo veido. Vyras, be viso kito, buvo godus, viską išleisdavo sau, o Angeliną vertė dirbti ir už viską mokėti po lygiai. Pačiai merginai tai nepatiko, o motina skatino ją išsiskirti, kol senatvėje ji liks su juo viena. Toks gudrus vyras būtinai pasiimdavo visą savo turtą, kur tik galėdavo, ir perrašydavo jį kam tik galėjo, kad žmonai nieko neliktų.

Trečiasis buvo pats geriausias, jis labai mylėjo Andželiną, bet buvo daug jaunesnis už ją, dar žalias. Jis nežinojo, kaip elgtis su jos tėvais, nenusipelnė jų pagarbos, ir jie vėl ėmė sukti širdį, reikalaudami skyrybų. Galiausiai Andželina irgi su juo išsiskyrė, nes norėjo vaikų, o jis nebuvo pasiruošęs.

Taigi dukra grįžo į tėvų namus visiškai viena. Tėvai vėl palaiko ir skatina, lepina, kaip tik gali, bet ar yra iš to džiaugsmo? Pati Andželina supranta, kad su motinos ir tėvo pagalba jos santuokos žlugo, bet ji negali jiems priekaištauti, nes jie visada norėjo jai geriausio…
 

Rate article
Zibainis
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Tėvai savo dukrai norėjo geriausio, todėl vieną po kitos naikino jos santuokas