Tokia namo kiaulystė, kad lengviau parduoti butą nei viską sutvarkyti.

Sara nuo pat mažens buvo netvarkinga. Mama vertė mane tvarkyti namus, plauti indus, o mano mažoji sesutė buvo išlepinta, jie manė, kad ji maža, ir liepė man už ją skalbti, valyti ir skalbti. Taigi ji užaugo iki penkiolikos, bet neišmoko susitvarkyti savo kambario. Tada pagaliau išsikrausčiau nuo tėvų, bet mama neišmokė antrosios dukros savarankiškumo, o visa ėjo ir valė. Nežinau, kaip Sara susitvarkė, bet iki šiol jos namuose netvarka.

Neseniai jie su vyru susilaukė dukters, ir dabar Sara prisidengia motinystės vardu.

– Neturiu laiko tvarkytis, visada turiu rūpintis Ana. Ji arba verkia, arba nori valgyti…

Štai kodėl jų grindys nusėtos lipniomis dėmėmis su prilipusiomis dulkėmis, kriauklėje – kalnas indų, viryklė ištepta viskuo, ką turi, ir du šiukšlių maišai su nešvariomis sauskelnėmis. Užtenka įeiti į jų buto koridorių ir nuo kvapo atrodo, kad čia gyvena kiaulės.

Neseniai sesuo paprašė manęs prižiūrėti vaiką, nes išbėgo susitikti su draugais, bet kai įėjau ir pamačiau nelaimės mastą, pasakiau, kad niekur jos neišleisiu, nes nesėdėsiu tokioje netvarkoje. Arba ji pasilieka iki vėlumos ir padeda man tvarkytis, arba gali pasiimti kūdikį su savimi, nes aš išeinu.

Ir Sara pasakė:

– Ji atsakė: “Tu negali valyti tokios netvarkos, lengviau parduoti butą, nei viską sutvarkyti.

Jei jos vyrui tai ir trukdo, jis to neparodo, jis tai toleruoja. Bet aš nesuprantu, kaip vaikas gali būti verčiamas kvėpuoti šiais dalykais ir lipti ant purvinų grindų…

 

Rate article
Zibainis
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Tokia namo kiaulystė, kad lengviau parduoti butą nei viską sutvarkyti.